دانلود مقاله و خرید ترجمه:طبقه بندی تعارضات و درگیری‌ها در سوریه - 2016

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم سیاسی 1 ( political science )
 • Classifying the Conflict in Syria طبقه بندی تعارضات و درگیری‌ها در سوریه

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  طبقه بندی تعارضات و درگیری‌ها در سوریه


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Classifying the Conflict in Syria


  منبع:

  92 INT’L L. STUD. 353 (2016)


  نویسنده:

  Terry D. Gill


  چکیده انگلیسی:

  he armed conflicts currently underway in Syria have grown from a popular uprising which started in February–March 2011 to become a complex set of conflicts involving myriad contending parties that include both State and non-State actors.1 This article will attempt to provide a classification of the various conflicts currently underway within the borders of the Syrian Arab Republic from the perspective of international humanitarian law (IHL) and assess how they relate to each other and to related but separate conflicts taking place in neighboring countries. It will also consider the two main contending views concerning the role consent of the government to foreign military intervention plays in classification of conflict and determine how this affects the manner in which the conflicts in Syria are characterized. Finally, it will comment on the extent to which the classification of the conflict matters in terms of the applicable law.


  چکیده فارسی:

  در حال حاضر در سوریه، درگیری‌های مسلحانه‌ی زیادی وجود دارد و این درگیری‌ها از قیام مردمی که در فوریه تا مارس 2011 انجام شد آغاز شده است و به یک مجموعه‌ی پیچیده از درگیری‌ها تبدیل شده است که احزاب مخالفی دارد و عاملان دولتی و غیردولتی دارد. این مقاله سعی می‌کند درگیری‌های مختلف که در حال حاضر در مرزهای جمهوری عربی سوریه از منظر حقوق بین المللی بشر دوستانه (IHL) در حال انجام است را طبقه بندی کند و ارزیابی کند که این اختلافات چه ارتباطی با یکدیگر دارند و چگونه به درگیری‌هایی که در کشورهای همسایگی رخ می دهند ارتباط پیدا می‌کنند. همچنین این مقاله دیدگاه‌های مخالف را در مورد رضایت دولت از دخالت نظامی های خارجی در طبقه‌بندی درگیری‌ها را نیز بررسی خواهد کرد و همچنین تعیین می‌کند که چگونه این مسئله به مشخص شدن درگیری‌ها در سوریه اثر می‌گذارد. در نهایت این مسئله نشان می‌دهد که چگونه طبقه بندی درگیری‌ها از نظر قانون قابل اعمال اهمیت خواهد داشت. این مقاله به شرح زیر سازماندهی شده است. ابتدا مروری کوتاه در مورد احزاب مختلف و هماهنگی آنها در درگیری‌ها در بخش دوم ارائه شده است. این بخش را می‌توان مبنایی برای ارزیابی و تعیین قانون اعمالی در نظر گرفت. پس از آن، قانون قابل اجرا مربوط به طبقه بندی تعارضات تحت IHL در بخش سوم آمده است. در این زمینه، دو دیدگاه اصلی در مورد رضایت ( یا فقدان آن) توسط دولت برای مداخله‌ی نظامی خارجی مورد بحث قرار خواهد گرفت. در قسمت چهارم، قانون مربوط به طبقه بندی درگیری‌ها به وضعیت واقعی قسمت دوم اعمال خواهد شد. در بخش پنجم توجه خاصی به این پرسش شده است که چرا و تا چه حدی طبقه بندی مسائل مربوط به تعارضات قانون قابل اجرا مهم هستند. در نهایت در بخش ششم نتایج ارائه شده اند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 29
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 28

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 64 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-سیاسی-1
موضوعات
footer