دانلود مقاله و خرید ترجمه:گزینش و رتبه بندی کامل تولید کنندگان با داده های تقریبی: روش DEA جدید - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:گزینش و رتبه بندی کامل تولید کنندگان با داده های تقریبی: روش DEA جدید - 2014
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده زنجیره تامین ( supply chain )
 • Selecting and full ranking suppliers with imprecise data: A new DEA method گزینش و رتبه بندی کامل تولید کنندگان با داده های تقریبی: روش DEA جدید

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  گزینش و رتبه بندی کامل تولید کنندگان با داده های تقریبی: روش DEA جدید


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Selecting and full ranking suppliers with imprecise data: A new DEA method


  منبع:

  Springer, Int J Adv Manuf Technol (2014) 74:1141–1148


  نویسنده:

  Mehdi Toloo


  چکیده انگلیسی:

  Supplier selection, a multi-criteria decision making (MCDM) problem, is one of the most important strategic issues in supply chain management (SCM). A good solution to this problem significantly contributes to the overall supply chain performance. This paper proposes a new integrated mixed integer programming ‐ data envelopment analysis (MIP‐DEA) model for finding the most efficient suppliers in the presence of imprecise data. Using this model, a new method for full ranking of units is introduced. This method tackles some drawbacks of the previous methods and is computationally more efficient. The applicability of the proposed model is illustrated, and the results and performance are compared with the previous studies.
  Keyword: Data envelopment analysis | Imprecise data | Supplier selection | Full ranking method | Uncertainly | Best efficient unit


  چکیده فارسی:

  انتخاب تولید کننده، مسئله تصمیم گیری چند معیاره ای (MCDM) است که یکی از راهبردی ترین مسائل در مدیریت زنجیره تأمین (SCM) بشمار می آید. یک راه حل خوب برای این مسئله، تأثیری زیادی بر عملکرد کلی زنجیره تأمین دارد. این مقاله یک مدل برای یافتن کارآمدترین تولیدکننده با وجود داده های تقریبی پیشنهاد خواهد کرد که تلفیقی از برنامه نویسی صحیح ترکیبی و تحلیل پوش داده ها (MIP-DEA) می باشد. بااستفاده از این مدل؛ روش رتبه بندی کامل واحدها معرفی خواهد شد. این روش برخی از نقاط ضعف مدل های پیشین را نداشته و از لحاظ محاسباتی کارآمدتر است. قابلیت استفاده از مدل پیشنهادی تشریح خواهد شد و نتایج و عملکرد آن با مطالعات پیشین مقایسه خواهد شد.
  کلیدواژه ها: تحلیل پوش داده ها | داده های تقریبی | انتخاب تولید کننده | روش رتبه بندی کامل | متغیر بهترین واحد کارآمد


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 23

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 317 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer