دانلود مقاله و خرید ترجمه:روش DEAHP برای ارزیابی عملکرد نیروی انسانی - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:روش DEAHP برای ارزیابی عملکرد نیروی انسانی - 2014
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت منابع انسانی ( Human resources management )
 • DEAHP Approach for Manpower Performance Evaluation روش DEAHP برای ارزیابی عملکرد نیروی انسانی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  روش DEAHP برای ارزیابی عملکرد نیروی انسانی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  DEAHP Approach for Manpower Performance Evaluation


  منبع:

  springer- J. Oper. Res. Soc. China (2014) 2:317–332


  نویسنده:

  Sanjeet Singh • Remica Aggarwal


  چکیده انگلیسی:

  The manpower in an organization constitutes an important and essential asset. Competent personnel endowed with individual academic and managerial strengths in specific disciplines and personal capabilities, who can undertake a variety of marketing or research assignments, are needed in any organization as they substantially credit to its performance. Development of rational techniques for capability assessment during recruitment of personnel is therefore vital. The techniques that are normally employed for decision making in identification of performance attributes including their weight assignments include techniques like Delphi and decision matrix, Analytic Hierarchy Process (AHP) etc. AHP converts qualitative opinion of experts into quantified values and generates a decision matrix. In this paper, we have integrated Data Envelopment Analysis (DEA) to generate local weights of alternatives from pair-wise comparison of judgment matrix used in the AHP for a three attribute system for measuring performance of personnel at entry level of managerial hierarchy. Multiple expert judgments have been considered for weight determination of the attributes. Thus, DEAHP (i.e., combined DEAAHP approach) has been proposed in this paper as an alternative to the traditional methods of weight derivation in AHP.
  Keywords: DEA | AHP | MCDM | Performance evaluation | Linear programming


  چکیده فارسی:

  نیروی انسانی در یک سازمان، یک دارایی مهم و اساسی را شکل می دهد. پرسنل واجد صلاحیت صاحب توانایی های آکادمیک و مدیریتی منحصربفردی در رشته های خاص و قابلیت های فردی هستند که می توانند بسیاری از وظایف مختلف در بازاریابی و پژوهش را که در هر سازمانی نیاز است به انجام رسانند زیرا در واقع آنها هستند که به عملکرد سازمان اعتبار می بخشند. از اینرو طرح شیوه های گویا برای ارزیابی قابلیت پرسنل در حین استخدام امری حیاتی محسوب می شود. شیوه هایی که معمولاً برای تصمیم گیری در شناسایی خصوصیات عملکردی از جمله وظایف سنگین آنها استفاده می شوند شامل شیوه هایی مانند دلفی و ماتریس تصمیم، فرآیند تحلیل سلسله مراتبی (AHP) و ...می شود. روش AHP نظریه کیفی کارشناسان را به مقادیر کمی تبدیل کرده و یک ماتریس تصمیم بوجود می آورد. در این مقاله، ما روش تحلیل پوش داده ها (DEA) را بررسی نموده ایم تا وزن های داخلی شیوه های جایگزین را با توجه مقایسه دو به دو ماتریس قضاوت ایجاد نماییم که در AHP برای یک سیستم سه خصوصیته جهت سنجش عملکرد پرسنل در سطوح ورود به سلسله مراتب مدیریتی بکار می رود. چند قضاوت کارشناسی برای تعیین وزن خصوصیت ها در نظر گرفته شده است. در نتیجه، DEAHP (یا شیوه ترکیبی DEA-AHP) در این مقاله به عنوان جایگزینی برای روش های سنتی مشتق گیری وزنی در AHP پیشنهاد شده است.
  کلیدواژه ها: DEA | AHP | MCDM | ارزیابی عملکرد | برنامه نویسی خطی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 16
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 23

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 587 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer