دانلود مقاله و خرید ترجمه:باز کردن ظرفیت شبکه توزیع از طریق رده‌بندی حرارتی همزمان با نفوذ بالای DGS - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:باز کردن ظرفیت شبکه توزیع از طریق رده‌بندی حرارتی همزمان با نفوذ بالای DGS - 2014
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق قدرت ( Electrical Power Engineering )
 • Unlocking distribution network capacity through real-time thermal rating for high penetration of DGs باز کردن ظرفیت شبکه توزیع از طریق رده‌بندی حرارتی همزمان با نفوذ بالای DGS

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  باز کردن ظرفیت شبکه توزیع از طریق رده‌بندی حرارتی همزمان با نفوذ بالای DGS


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Unlocking distribution network capacity through real-time thermal rating for high penetration of DGs


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Electric Power Systems Research 117 (2014) 36–46


  نویسنده:

  M.Z. Degefa ∗, M. Humayun, A. Safdarian, M. Koivisto, R.J. Millar, M. Lehtonen


  چکیده انگلیسی:

  Highly stochastic loading in the emerging active distribution networks means that electric utilities need to use their assets to the fullest by deploying intelligent network management tools. Real-time thermal rating (RTTR) provides possibility for short term and even real-time active distribution network management enabling the network to run closer to an overload state without damage. In this study, a RTTR based active distribution network management framework is formulated giving hour-by-hour network capacity limits. Relationships of stochasticities in customer loads and DG output with thermal responses of underground cables, overhead lines and distribution transformers are explained. RTTR is applied on all distribution network components with simulated scenarios involving various levels of DG penetration. This study quantifies the potential for an increased DG utilization and an increased potential for new DG installations when RTTR is integrated with distribution management systems.
  Keywords: Active network management | Distributed generation control | Load forecasting | Power flow | Real-time thermal rating | State estimation


  چکیده فارسی:

  بارگذاری بسیار تصادفی در شبکه‌های توزیعف عال که به وجود آمده است به این معناست که دستگاه‌های الکتریکی نیاز است تا از دارایی‌های خودشان تا بیشترین حد خود با استفاده از ابزارهای مدیریت شبکه هوشمند استفاده کنند. رده‌بندی حرارتی همزمان (RTTR)، امکانی برای مدیریت شبکه توزیع فعال و کوتاه مدت و حتی همزمان ارائه می‌کند تا بتواند بدون آسیب نزدیک یک وضعیت سربار (بار اضافی) اجرا گردد. در این برسی یک RTTR بر اساس چارچوب مدیریت شبکه توزیع فعال فرمول‌بندی شده است که حدهای ظرفیت شبکه را ساعت به ساعت ارائه می‌کند.
  روابط تصادفی دربارهای مستری و خروجی DG با پاسخ‌های حرارتی کابل‌های زیرزمینی و خطوط بر بار و ترانسفورماتورهای توزیع توصیف شده است و RTTC هم در تمامی مؤلفه‌های شبکه توزیع با طرح‌های شبیه‌سازی بکار رفت که شامل سطوح مختلف نفوذ DG می‌شود.
  این بررسی پتانسیلی برای یک افزایش بهره‌وری DG و افزایش بالقوه‌ای برای تأسیسات DG جدید ایجاد کرد در زمانی که RTTR در سیستم‌های مدیریت توزیع گنجانده شده بود.
  کلمات کلیدی: مدیریت شبکه فعال | کنترل تولید توزیع شده | پیش‌بینی بار | جریان برق | رده ‌بندی حرارتی همزمان | برآورد وضعیت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 30

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 790 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-قدرت
موضوعات
footer