دانلود مقاله و خرید ترجمه:توسعه و آزمایش روش ارزیابی پولی منسوخ شدگی سیستم های دارایی محیط ساخت - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:توسعه و آزمایش روش ارزیابی پولی منسوخ شدگی سیستم های دارایی محیط ساخت - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت مالی ( Financial Management )
 • Development and testing of a Boolean obsolescence assessment tool for built environment asset systems توسعه و آزمایش روش ارزیابی پولی منسوخ شدگی سیستم های دارایی محیط ساخت

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  توسعه و آزمایش روش ارزیابی پولی منسوخ شدگی سیستم های دارایی محیط ساخت


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Development and testing of a Boolean obsolescence assessment tool for built environment asset systems


  منبع:

  Emerald, Journal of Facilities Management, Vol. 14 No. 3, 2016, pp. 206-220


  نویسنده:

  Kieran Mulholland, Michael Pitt and Peter Mclennan


  چکیده انگلیسی:

  Purpose – The purpose of this paper is to address the need for further development of tools that could be used to mitigate obsolescence within the built environment. Literature reviewed within this paper indicates a distinct gap in research, allowing for rising obsolescence-driven investments within asset systems. In addition to further conceptual development, case study testing is required to validate the use of certain existing methods.
  Design/methodology/approach – This paper has developed a Boolean obsolescence assessment tool, which was then tested within a case study environment. This year-long case study provided real world data across three asset systems within an operational building.
  Findings – The fndings from this preliminary case study indicate that a Boolean tool of this type has the potential to provide signifcant insight into obsolescence mitigation. Such a tool, implemented in accordance with onsite asset management processes, has the ability to mitigate and avoid obsolescence-driven investments.
  Research limitations/implications – This case study is limited because of its length and size. To mitigate the effects that may have been captured, this research project has been developed and continued.
  Originality/value – The model featured within this paper originated from an untested obsolescence indexing technique. This model was adapted and extended to improve its accuracy and functionality, which also involved adding weighting mechanisms, resulting in not only an original model but a novel set of results because of the current lack of explicit testing of similar models.
  Keywords: Risk | Asset management | Lifecycle | Private fnance initiative | DMSMS | Obsolescence
  Paper type: Case study


  چکیده فارسی:

  اهداف - هدف از این مقاله بررسی موارد مورد نیاز برای توسعه بیشتر ابزارهایی است که می توان برای کاهش کهنگی و فرسودگی در درون محیط های ساخته شده مورد استفاده قرار داد . با بررسی های انجام شده در این مقاله شکاف های متفاوتی در تحقیقات نشان داده می شود ، که اجازه ی می دهد سرمایه گذاری های هدایت شده به منسوخ شدگی در درون سیستم های دارایی افزایش پیدا کند . علاوه بر توسعه ی مفاهیم بیشتر ، آزمایشات موردی برای معنبر ساختن مدل های مورد استفاده لازم و ضروری است .
  طراحی روش - این مقاله روش ارزیابی بولی منسوخ شدگی را ارائه می کند که در مرحله ی بعد در درون مطالعات موردی محیط آزمایش شده است . این مطالعات به صورت سالیانه اطلاعاتی از جهان واقعی را درسه سیستم دارایی در درون یک چهارچوب عملیاتی در دسترس قرار می دهد .
  یافته ها - یافته های حاصل از مطالعات موردی نشان می دهد که روش بولی توعی پتانسیل بالقوه را به شکل قابل توجهی برایکاهش منسوخ شدگی ارائه می کند . چنین روشی ، در مطابقت با فرایند مدیریت دارایی پیاده سازی می کند ، که این روش قادر به جلوگیری از منسوخ شدن سرمایه گذاری ها می باشد .
  مفاهیم و محدودیت های تحقیق - این مطالعه ی موردی به دلیل مقیاس های طولی و اندازه ای محدود شده است . با کاهش اثرات که ممکن است درگیر و محبوس شده باشند ، این پروژه ی تحقیقاتی توسعه داده شده و ادامه پیدا می کند .
  اصالت و ارزش مقاله - مشخصه ی این مدل در این مقاله نشات گرفته از شیوه ی شاخص گذاری شده ی آزمایش نشده منسوخ شدگی است .این مدل برای بهبود کیفیت عملکرد و دقت اتخاذ شده و توسعه داده شده اند ، نتایج بدست آمده ، نه تنها از مدل اصلی حاصل شده است بلکه به دلیل عدم آزمایشات واشح و روش از مدل های مشابه این نتایج از مجموعه ای از نتایج بدست می آیند .
  کلمات کلیدی : خطر | مدیریت دارایی | چرخه ی زندگی | ابتکار مالی اختصاصی | DMSMS | منسوخ شدگی .


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 17
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 25

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1080 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer