دانلود مقاله و خرید ترجمه:پیکربندی نرم افزار سنسور رادار هوشمند برای برنامه های کاربردی عمران و زیست پزشکی - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:پیکربندی نرم افزار سنسور رادار هوشمند برای برنامه های کاربردی عمران و زیست پزشکی - 2014
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم کامپیوتر ( computer science )
 • Software-configured smart radar sensor for civil and biomedical applications پیکربندی نرم افزار سنسور رادار هوشمند برای برنامه های کاربردی عمران و زیست پزشکی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پیکربندی نرم افزار سنسور رادار هوشمند برای برنامه های کاربردی عمران و زیست پزشکی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Software-configured smart radar sensor for civil and biomedical applications


  منبع:

  Circuits and Systems (MWSCAS), 2014 IEEE


  نویسنده:

  Guochao Wang, José-María Muñoz-Ferreras, Roberto Gómez-García, Changzhi Li


  چکیده انگلیسی:

  Software has shown much higher flexibility when compared to hardware so as to be widely used in digital signal processing. In fact, hardware and analog system can also gain merits from the flexibility of software. In this paper, a hybrid radar system is described. Its transmitted signal and operating mode are digitally configured by software, which is different from conventional radar front-end that is mainly decided by hardware. This method helps radar sensors to break through some bottlenecks that traditional radar systems have been long suffering. The limitations of conventional radar for portable civilian applications used to be considered as hardware problems since they are directly related to some physical parameters of radars. In this paper, the presented software-configured radar sensors were tested in civil and biomedical applications, and demonstrates that this method can lead the radar as a mean of wireless sensor to the areas dominated by contact or invasive technology, or can further boost the performance in existing applications.
  Keywords: software-configured | FMCW | interferometry | wireless | civil | biomedical.


  چکیده فارسی:

  نرم افزار در مقایسه با سخت افزار، انعطاف پذیری بسیار بالاتر را نشان داده است، بنابراین بطور گسترده ای در پردازش های علائم دیجیتال استفاده می شود. در واقع، سخت افزار و سیستم آنالوگ همچنین می توانند ارزش های بسیاری را از انعطاف پذیری نرم افزار به دست آورند. در این مقاله، یک سیستم رادار چندگانه شرح داده شده است. اینها، علائم را ارسال می نمایند و حالت عملکردی را به صورت دیجیتال توسط نرم افزار برقرار می نمایند، که متفاوت تر از حالات معمولی در رادارهای جلویی است که به طور عمده توسط سخت افزار تصمیم گیری و پیکربندی شده اند. این روش کمک می کند تا سنسورهای رادار از طریق برخی از تنگناها که سیستم های رادار سنتی در آنها قرار گرفته را از بین ببرد. محدودیت های رادار معمولی برای کاربردهای غیر نظامی قابل حمل بعنوان مشکلات سخت افزاری در نظر گرفته می شود، چراکه آنها به طور مستقیم به برخی از پارامترهای فیزیکی از رادارها مرتبط هستند. در این مقاله، سنسورهای رادار به پیکربندی نرم افزار ارائه شده در برنامه های عملکردی عمران و زیست پزشکی مورد آزمایش قرار گرفته شده، و نشان می دهد که این روش می تواند به رادار این اجازه را دهد که بعنوان یک حسگر بی سیم به مناطق تحت سلطه از طریق تماس یا تکنولوژی تهاجمی وارد گردد و یا می تواند منجر به افزایش عملکرد در برنامه های موجود گردد.
  کلمات کلیدی: نرم افزار پیکربندی شده | FMCW | تداخل | بی سیم | غیرنظامی | پزشکی.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 12

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1812 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-کامپیوتر
موضوعات
footer