دانلود مقاله و خرید ترجمه:مطالعه رابطه بین هوش هیجانی و خودباوری با پیشرفت تحصیلی - 2014

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده روانشناسی عمومی ( General Psychology )
 • Studying the relation between emotional intelligence and self esteem with academic achievement مطالعه رابطه بین هوش هیجانی و خودباوری با پیشرفت تحصیلی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مطالعه رابطه بین هوش هیجانی و خودباوری با پیشرفت تحصیلی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Studying the relation between emotional intelligence and self esteem with academic achievement


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia - Social and Behavioral Sciences 114 ( 2014 ) 203 – 206


  نویسنده:

  Hossein Jenaabadi


  چکیده انگلیسی:

  It is a descriptive-correlative study and it is aimed to study the relation between emotional intelligence and self esteem with academic achievement. Statistical population of this study includes 2000 students of Kahnooj Payam-e Nour University who are completing M.A degree in 2010-2011. 300 students (150 females and 150 males) were chosen randomly as the group sample. Bar-Ann’s emotional intelligence questionnaire and Pop’s self esteem questionnaire were used to collect data. SPSS was used to analyze data from descriptive statistic indices including frequency, average and standard deviation, Pearson’s correlation coefficient and independent T test. Results showed that emotional intelligence and self esteem of students had no effect on their academic achievements. Results also showed that self esteem of female students was higher than that in males.
  Keywords: emotional intelligence | self esteem | academic achievement


  چکیده فارسی:

  این یک مطالعه توصیفی-ارتباطی است و هدف آن مطالعه رابطه بین هوش هیجهانی و خودباوری با پیشرفت تحصیلی می باشد. جمعیت آماری این مطالعه شامل 2 هزار دانشجوی دانشگاه پیام نور کهنوج می باشد که مشغول به تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در سال تحصیلی 2011-2010 می باشند. 300 دانشجو (150 زن و 150 مرد) به صورت رندومی به عنوان نمونه گروه انتخاب می شوند. پرسشنامه هوش هیجانی «بار-آن» و پرسشنامه خودباوری «پاپ» برای گردآوری داده ها به کار می روند. SPSS برای تحلیل داده ها از شاخص های آماری توصیفی به کار می رود منجمله فراوانی، میانگین و انحراف استاندارد، ضریب همبستگی پیرسون و تست T مستقل. نتایج نشان می دهند که هوش هیجانی و خودباوری دانشجویان هیچ تاثیری روی پیشرفت تحصیلی شان ندارد. همچنین نتایج نشان می دهند که خودباوری دانشجویان زن بیشتر از دانشجویان مرد است.
  واژگان کلیدی: هوش هیجانی | خودباوری | پیشرفت تحصیلی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 9

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 28 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
روانشناسی-عمومی
موضوعات
footer