دانلود مقاله و خرید ترجمه:انعطاف پذیری روانی وضعیت دانش و برنامه های پژوهشی آینده - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:انعطاف پذیری روانی وضعیت دانش و برنامه های پژوهشی آینده - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم اجتماعی ( social Sciences )
 • Psychological resilience State of knowledge and future research agendas انعطاف پذیری روانی وضعیت دانش و برنامه های پژوهشی آینده

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  انعطاف پذیری روانی وضعیت دانش و برنامه های پژوهشی آینده


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Psychological resilience State of knowledge and future research agendas


  منبع:

  Psychological resilience, 2015


  نویسنده:

  Rebecca Graber, Florence Pichon and Elizabeth Carabine


  چکیده انگلیسی:

  This report investigates new insights in contemporary psychological resilience research. The research draws on peer reviewed studies and articles examining how psychological resilience is built through protective mechanisms, evolves as a dynamic psychosocial process, and can be facilitated through positive adaptation. This research highlights how experiences of coping with traumatic shocks and stresses vary according to age, gender, culture, and socioeconomic status, and how future lines of research can illuminate biological, psychosocial, and lifecycle factors and skills that can support resilience a priori to a shock.


  چکیده فارسی:

  این گزارش دیدگاههای جدید را در تحقیقات انعطاف پذیری معاصر مورد بررسی قرار می دهد. همچنین مطالعات کارشناسی شده را ترسیم می کند و مقالات بررسی می کنند که چگونه انعطاف پذیری روانی که از طریق مکانیسم های حفاظتی ساخته شده است، به عنوان یک فرایند روانی پویا تکامل می یابند و می توانند از طریق سازگاری مثبت تسهیل شوند. این تحقیق چگونگی تجارب مقابله با شوک ناشی از ضربه تنش های متفاوت با توجه به سن، جنس، فرهنگ و وضعیت اجتماعی اقتصادی را مورد توجه قرار می دهد، همچنین در مورد این موضوع که چگونه خطوط پژوهش آینده می تواند عوامل بیولوژیکی، روانی و چرخه عمر و مهارت را که می تواند انعطاف پذیری امر پیشینی را با یک شوک حمایت کند، مورد توجه قرار می دهد.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 28
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 74

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 201 کیلوبایت


  قیمت: 60000 تومان  48000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  کاربران عزیز این مقاله به تنهایی یک پایان نامه می باشد
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-اجتماعی
موضوعات
footer