دانلود مقاله و خرید ترجمه:چالش های حسابداری مدیریت در قرن 21 - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:چالش های حسابداری مدیریت در قرن 21 - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حسابداری و حسابرسی ( Accounting and auditing )
 • Challenges Faced by Management Accountants in The 21st Century چالش های حسابداری مدیریت در قرن 21

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  چالش های حسابداری مدیریت در قرن 21


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Challenges Faced by Management Accountants in The 21st Century


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Economics and Finance 37 ( 2016 ) 466 – 470


  نویسنده:

  Zairul Nurshazana Zainuddin, Suzana Sulaiman


  چکیده انگلیسی:

  Management accountant in the twentieth centuries is no longer a traditional ‘bean counting’, but now has to become a ‘hybrid accountant’ within an organization. They are now facing intense challenges and are expected to adapt with rapid changes in business environment. Companies demand for more proactive management accountants, who are now expecting to become part of management and ready to accept exciting challenges ahead. This paper discusses issues on environmental and organizational factors, which are believed to be the major contributor to the key challenges faced by management accountant nowadays. A conceptual framework was developed which forms the relationship between management accountants’ roles, tasks and factors driving to the changes that leads to challenges faced by management accountants in the 21st century.
  Keywords: management accountant | challenges | management accounting change | factors drive the change.


  چکیده فارسی:

  حسابداری مدیریت در قرن بیستم دیگر bean counting نیست بلکه امروزه باید به یک حسابدار ترکیبی در یک سازمان تبدیل شود. آنها در حال حاضر با چالش های شدیدی مواجه هستند و انتظار می رود با تغییرات سریع محیط تجارت سازگار شوند. کمپانی ها تقاضای حسابداران فعالتری می کنند که انتظار می رود بخشی از مدیریت و آماده پذیرش چالش های هیجان انگیز باشند. این مقاله مسائل مربوط به عوامل محیطی و سازمانی را مورد بحث قرار می دهد كه به نظر مي رسد مهمترين چالش هاي حسابداران مديريتي امروز است. یک چارچوب مفهومی توسعه یافته است که رابطه ای بین نقش های حسابداران مدیریتی ، وظایف و عواملی که باعث تغییرات می شود را ایجاد کرده که منجر به چالش های حسابداران مدیریت در قرن 21 می شود.
  کلمات کلیدی: حسابداران مديريت | چالش ها | تغییر حسابداری مدیریت | عواملی که باعث تغییر می شوند


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 10

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 119 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer