دانلود مقاله و خرید ترجمه:رهبری ، ظرفیت حل مسئله ی خلاق، عملکرد خلاق: اهمیت اشتراک گذاری دانش - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:رهبری ، ظرفیت حل مسئله ی خلاق، عملکرد خلاق: اهمیت اشتراک گذاری دانش - 2013
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت منابع انسانی ( Human resources management )
 • LEADERSHIP, CREATIVE PROBLEM-SOLVING CAPACITY, AND CREATIVE PERFORMANCE: THE IMPORTANCE OF KNOWLEDGE SHARING رهبری ، ظرفیت حل مسئله ی خلاق، عملکرد خلاق: اهمیت اشتراک گذاری دانش

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  رهبری ، ظرفیت حل مسئله ی خلاق، عملکرد خلاق: اهمیت اشتراک گذاری دانش


  عنوان انگلیسی مقاله:

  LEADERSHIP, CREATIVE PROBLEM-SOLVING CAPACITY, AND CREATIVE PERFORMANCE: THE IMPORTANCE OF KNOWLEDGE SHARING


  منبع:

  Wiley, Human Resource Management, January–February 2013, Vol. 52, No. 1. Pp. 95–122


  نویسنده:

  A B R A H A M C A R M E L I , R O Y G E L B A R D , A N D R O N I R E I T E R - PA L M O N


  چکیده انگلیسی:

  This article presents two studies that examine whether leader supportive behaviors facilitate knowledge sharing and employee creative problemsolving capacity, thereby enhancing creative performance. The findings from both studies indicate that leader supportive behaviors are directly and indirectly related, through both internal and external knowledge sharing, to employee creative problem-solving capacity. In addition, creative problem solving was related to the two dimensions of creative performance—fluency and originality. However, a test of the mediation model indicated that creative problem solving only mediated the relationship between internal knowledge sharing creative performance and originality. These findings highlight the complex process by which leaders facilitate both internal and external knowledge sharing and employee creative problem-solving capacity, thereby improving employee creative performance.
  Keywords: creative problem-solving capacity | creativity | knowledge sharing | leadership


  چکیده فارسی:

  این پژوهش دو مطالعه ی موردی را ارائه می دهد که بررسی می کنند آیا رفتارهای حمایتی رهبر می تواند اشتراک گذاری دانش و ظرفیت حل مسئله ی خلاقانه ی کارمندان را تسهیل بخشیده و بدین وسیله عملکرد خلاق را افزایش دهند یا خیر؟ یافته های حاصل از هر دو مطالعه نشان می دهد که رفتارهای حمایتی رهبر هم به صورت مستقیم و هم غیر مستقیم ، از طریق اشتراک گذاری داخلی و خارجی دانش با ظرفیت حل مسئله ی خلاق کارمند ارتباط دارد. علاوه بر این، حل مسئله ی خلاق به دو بعد از عملکرد خلاق پیوند دارد-سلاست و اصالت. به هرحال، آزمایش مدل میانجی گری (وساطت) نشان داده است که حل مسئله ی خلاق تنها واسطه ایست میان رابطه ی عملکرد خلاق اشتراک گذاری دانش داخلی و اصالت. این یافته ها بر روی فرآیند پیچیده ای متمرکز است که از طریق آن رهبران هم اشتراک گذاری دانش داخلی و خارجی و هم ظرفیت حل مسئله ی خلاقانه ی کارمند را تسهیل می بخشند، از این رو منجر به بهبود و افزایش عملکرد خلاق کارمندان می شوند.
  کلیدواژگان : ظرفیت حل مسئله ی خلاق | خلاقیت | اشتراک گذاری دانش | رهبری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 28
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 44

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 133 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer