دانلود مقاله و خرید ترجمه:انقطاع های ساختاری در تقاضای گردشگری بین المللی: آیا بحران و فجایع باعث این انقطاع ها می شوند؟ - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:انقطاع های ساختاری در تقاضای گردشگری بین المللی: آیا بحران و فجایع باعث این انقطاع ها می شوند؟ - 2017
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت توریسم ( Tourism Management )
 • Structural breaks in international tourism demand: Are they caused by crises or disasters? انقطاع های ساختاری در تقاضای گردشگری بین المللی: آیا بحران و فجایع باعث این انقطاع ها می شوند؟
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  انقطاع های ساختاری در تقاضای گردشگری بین المللی: آیا بحران و فجایع باعث این انقطاع ها می شوند؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Structural breaks in international tourism demand: Are they caused by crises or disasters?


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Tourism Management 63 (2017) 3-9


  نویسنده:

  Susana Cro, Antonio Miguel Martins


  چکیده انگلیسی:

  It is recognised that the tourism industry is vulnerable to some form of crises or disaster. However, despite the attention given to the nature and consequences of tourism crises and disasters, there is a gap in the literature regarding the ex-post detection of these events. In this article, we estimate both the number and date of structural breaks in international tourism arrival series for 25 countries and Madeira Island using the Bai and Perron (1998) structural break test. We compare the date of tourism crises and disasters to the dating of these structural breaks. We observe that tourism crises and disasters are largely consistent with the dates of breaks. Therefore, this method allows us to solve a gap in the tourism industry related to the correct allocation of negative shocks in international tourism arrival demand to crisis or disaster phenomena.
  Keywords: International tourism arrivals | Tourism crises | Decline in tourism demand | Structural changes


  چکیده فارسی:

  تشخیص داده شده است که صنعت گردشگری دربرابر برخی شکل های بحران یا فاجعه، آسیب پذیر است. با این حال، علیرغم توجه معطوف شده به طبیعت و پیامدهای بحران ها و مصیبت های گردشگری، یک شکاف در منابع علمی مربوط به شناسایی عملی این حوادث وجود دارد. در این مقاله، ما هم تعداد و هم تاریخ انقطاع های ساختاری در تعداد گردشگران ورودی بین المللی را برای 25 کشور و جزیره مادیرا با استفاده از آزمایش انقطاع ساختاری بای و پرون (1998) تخمین می زنیم. ما مشاهده می کنیم که بحران ها و فاجعه های گردشگری تاحد زیادی با تاریخ های انقطاع ها سازگار هستند. بنابراین این روش به ما اجازه می دهد تا یک شکاف موجود در صنعت گردشگری را که مربوط به تخصیص صحیح شوک های منفی در تقاضای گردشگر ورودی بین المللی به بحران ها یا پدیده های فاجعه انگیز می باشد حل کنیم.
  کلیدواژه ها: ورود گردشگران بین المللی | بحران های گردشگری | کاهش در تقاضای گردشگری | تغییرات ساختاری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 24

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 265 کیلوبایت


  قیمت: 28000 تومان  22400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer