دانلود مقاله و خرید ترجمه:آیا رهبری اخلاقی سرپرست ها منجر به تولید سرمایه اجتماعی درونی می شود؟ - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:آیا رهبری اخلاقی سرپرست ها منجر به تولید سرمایه اجتماعی درونی می شود؟ - 2012
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی ( Business Management )
 • Does the Ethical Leadership of Supervisors Generate Internal Social Capital? آیا رهبری اخلاقی سرپرست ها منجر به تولید سرمایه اجتماعی درونی می شود؟

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  آیا رهبری اخلاقی سرپرست ها منجر به تولید سرمایه اجتماعی درونی می شود؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Does the Ethical Leadership of Supervisors Generate Internal Social Capital?


  منبع:

  Springer, J Bus Ethics (2013) 118:1–12


  نویسنده:

  David Pastoriza • Miguel A. Arino


  چکیده انگلیسی:

  Ethics has recently gained prominence in debates surrounding social capital creation. Despite the significant theoretical progress in this field, it still lacks empirical research. The goal of this study is to empirically explore the ethical leadership of supervisors as an antecedent of the firm’s social capital. We build on social learning theory to argue that employees can learn standards of appropriate behavior by observing the behavior of role models. By displaying and enforcing ethical behavior, supervisors can facilitate the process through which employees learn to feel empathy toward others and establish profound affective relationships with them. Data were collected from 408 Spanish, French, and Portuguese part-time MBA students. Using structural equation modeling techniques, we show that the ethical leadership of supervisors exerts a significant influence on the structural, relational, and cognitive dimensions of social capital.
  Keywords: Ethical leadership | Supervisor | Internal social capital | Social learning | Structural equation modeling


  چکیده فارسی:

  اخلاق اخیرا در بحث های پیرامون تولید سرمایه اجتماعی جایگاه ویژه ای پیدا کرده. علیرغم پیشرفت تئوری در این حوزه، اما همچنان تحقیقات تجربی در آن کم است. هدف این مطالعه بررسی تجربی رهبری اخلاقی سوپروایزرها یا سرپرست ها به عنوان عامل پیش بینی کننده و مقدمات سرمایه اجتماعی شرکت است. ما بر اساس تئوری یادگیری اجتماعی استدلال می کنیم که کارکنان می توانند استانداردهای رفتار درست را با مشاهده رفتار الگوهای خود فرا بگیرند. سرپرست ها با نمایش و پیاده سازی رفتار اخلاقی می توانند فرآیندی را تسهیل کنند که از طرق آن کارکنان یاد می گیرند نسبت به دیگران احساس دلسوزی و همدردی داشته باشند و روابط موثر بنیادین با آنها ایجاد کنند. داده ها از 408 دانشجوی اسپانیایی، فرانسوی و پرتقالی گردآوری می شوند که به صورت پاره وقت در رشته MBA تحصیل می کنند. با استفاده از تکنیک های مدلسازی معادله ساختاری، ما نشان می دهیم که رهبری اخلاقی سرپرست ها می تواند تاثیر چشمگیری روی ابعاد ساختاری، ارتباطی و شناختی سرمایه اجتماعی داشته باشد.
  واژگان کلیدی: رهبری اخلاقی | سرپرست | سرمایه اجتماعی درونی | یادگیری اجتماعی | مدلسازی معادله ساختاری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 30

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 66 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer