دانلود مقاله و خرید ترجمه:توسعه ی تفکر استراتژیک در رهبران سازمانی به وسیله ی طراحی فضای کاری مؤثر و سودبخش! - 2010

دانلود مقاله و خرید ترجمه:توسعه ی تفکر استراتژیک در رهبران سازمانی به وسیله ی طراحی فضای کاری مؤثر و سودبخش! - 2010
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت سازمانی ( Organizational Management )
 • Cultivating strategic thinking in organizational leaders by designing supportive work environment! توسعه ی تفکر استراتژیک در رهبران سازمانی به وسیله ی طراحی فضای کاری مؤثر و سودبخش!

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  توسعه ی تفکر استراتژیک در رهبران سازمانی به وسیله ی طراحی فضای کاری مؤثر و سودبخش!


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Cultivating strategic thinking in organizational leaders by designing supportive work environment!


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia - Social and Behavioral Sciences 181 ( 2015 ) 43 – 52


  نویسنده:

  Syeda Asiya Zenab Kazmi , Marja Naaranoja


  چکیده انگلیسی:

  Management leader´s capacity to think strategically is a key to exceedingly higher performance level. Broad work knowledge combined with extensive work experience is a right recipe to develop strategic thinking ability. Organization´s internal environment coupled with allied organizational elements can either support or restrict the higher cognitive process of the individual which is responsible for smart thinking. Leaders, considered as the builders and reformers of the organization´s internal environment, possess the ability to enhance and establish stronger connection between organizational processes and the team workers´ ability of learning to think strategically. The collection of activities including; specialized training, skill enhancement and learning initiatives can provide leaders with the skills to enhance the strategic thinking of the work teams they lead.
  Keywords: strategic thinking | management learning | leadership development | organizational processes


  چکیده فارسی:

  برای سطح عملکرد بالاتر، توانایی رهبران مدیریت برای تفکر به صورت استراتژیک بسیار مهم و کلیدی می باشد. دانش کاری گسترده که با تجربه کاری گسترده ترکیب شده است دستورالعمل درستی برای توسعه ی تفکر استراتژیک می باشد. محیط داخلی سازمان که به عناصر سازمانی مربوطه مرتبط شده است می تواند از فرآیند شناختی بالاتر فردی که مسئول تفکر هوشمند می باشد حمایت کرده یا آن را محدود کند. رهبران که به عنوان ایجاد کنندگان اصلاحات محیط داخلی سازمان در نظر گرفته می شوند، دارای قابلیت و توانایی افزایش و ایجاد پیوند قوی تر بین فرآیندهای سازمانی و توانایی کارمندان تیم برای یادگیری تفکر به صورت استراتژیک می باشند. مجموعه ی فعالیت ها از جمله آموزش تخصصی، ارتقای مهارت و محرک های یادگیری می تواند برای افزایش تفکر به صورت استراتژیک از تیم های کاری که رهبران هدایت و رهبری آنها را بر عهده دارند، مهارت هایی در اختیار آنها قرار دهد.
  واژگان کلیدی: تفکر استراتزیک | یادگیری مدیریت | توسعه ی رهبری | فرآیندهای سازمانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 25

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 835 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer