دانلود مقاله و خرید ترجمه:شوک های جهانی، قیمت های جهانی، و چرخه های کسب و کار: یک بررسی تجربی - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:شوک های جهانی، قیمت های جهانی، و چرخه های کسب و کار: یک بررسی تجربی - 2017
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی ( Business Management )
 • World shocks, world prices, and business cycles: An empirical investigation شوک های جهانی، قیمت های جهانی، و چرخه های کسب و کار: یک بررسی تجربی
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  شوک های جهانی، قیمت های جهانی، و چرخه های کسب و کار: یک بررسی تجربی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  World shocks, world prices, and business cycles: An empirical investigation


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Journal of International Economics 108, May 2017, S2-S14


  نویسنده:

  Andrés Fernández, Stephanie Schmitt-Grohé, Martín Uribe


  چکیده انگلیسی:

  SVAR models that include a single world price (such as the terms-of-trade) predict that world shocks explain a small fraction of movements in domestic output (typically less than 10%). This paper presents an empirical framework in which multiple commodity prices transmit world disturbances. Estimates on a panel of 138 countries over the period 1960–2015 indicate that world shocks explain on average 33% of output fluctuations in individual economies. This figure doubles when the model is estimated on post 2000 data. The findings reported here suggest that one-world-price specifications significantly underestimate the importance of world shocks for domestic business cycles.
  Keywords:World shocks | Commodity prices | Business cycles


  چکیده فارسی:

  مدل هایSVAR که شامل یک قیمت جهانی واحد (تکی) هستند (مانند شرایط مبادله) پیش بینی می کنند که شوک های جهانی توضیح دهنده بخش کوچکی از تحرکات تولیدات و محصولات داخلی می باشند (معمولا کمتر از 10%). این مقاله یک چارچوب تجربی را ارائه می دهد که در آن قیمت های چندگانه کالاها، اختلالات جهانی را انتقال می دهند. برآوردها بر روی پانلی از 138 کشور در دوره زمانی سال های 2015-1960، نشان می دهد که شوک های جهانی به طور متوسط 33 درصد از نوسانات تولیدات در وضعیت اقتصادی را توضیح می دهند. این رقم دو برابر می شود در زمانی که مدل، در قالب 2000 داده برآورد شود. یافته های گزارش شده در اینجا نشان می دهد که مشخصات یک قیمت جهانی به صورت قابل توجهی اهمیت شوک های جهان برای چرخه های کسب و کار داخلی را دست کم گرفتته است.
  کليدواژگان: شوك هاي جهاني | قیمت کالا | چرخه تجارت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 45

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 6569 کیلوبایت


  قیمت: 45000 تومان  36000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  یک مقاله عالی و جدید به همراه داده های ان می باشد. کاربران عزیز توجه نمایید که تمامی داده ها و پیوست انلاین این مقاله موجود بوده و به همراه ترجمه مقاله می باشد.
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer