دانلود مقاله و خرید ترجمه:کنترل یکپارچه و سیستم حفاظتی برای ریز شبکه های فتوولتائیک - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:کنترل یکپارچه و سیستم حفاظتی برای ریز شبکه های فتوولتائیک - 2015
تبریک 4 شنبه سوری

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق قدرت ( Electrical Power Engineering )
 • An Integrated Control and Protection System for Photovoltaic Microgrids کنترل یکپارچه و سیستم حفاظتی برای ریز شبکه های فتوولتائیک

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  کنترل یکپارچه و سیستم حفاظتی برای ریز شبکه های فتوولتائیک


  عنوان انگلیسی مقاله:

  An Integrated Control and Protection System for Photovoltaic Microgrids


  منبع:

  IEEE, CSEE JOURNAL OF POWER AND ENERGY SYSTEMS, VOL. I, NO. I, MARCH 2015


  نویسنده:

  Laijun Chen, Member IEEE and Shengwei Mei, Fellow, IEEE


  چکیده انگلیسی:

  The microgrid has shown to be a promising solution for the integration and management of intermittent renewable energy generation. This paper looks at critical issues surrounding microgrid control and protection. It proposes an integrated control and protection system with a hierarchical coordination control strategy consisting of a stand-alone operation mode, a grid-connected operation mode, and transitions between these two modes for a microgrid. To enhance the fault ride-through capability of the system, a comprehensive three-layer hierarchical protection system is also proposed, which fully adopts different protection schemes, such as relay protection, a hybrid energy storage system (HESS) regulation, and an emergency control. The effectiveness, feasibility, and practicality of the proposed systems are validated on a practical photovoltaic (PV) microgrid. This study is expected to provide some theoretical guidance and engineering construction experience for microgrids in general.
  Index Terms: Control strategies | integrated protection | microgrid | operation modes.


  چکیده فارسی:

  مشخص شده است که ریزشبکه ها می توانند راه حل نویدبخشی برای یکپارچه سازی و مدیریت تولید انرژی نوبه-ای تجدیدپذیر باشند. این مقاله نگاهی به مسائل حیاتی مربوط به حفاظت و کنترل ریزشبکه ها دارد، و یک سیستم حفاظتی و کنترلی یکپارچه را با استراتژی کنترلی هماهنگ سازی سلسله مراتبی مربوط به مد عملیاتی مستقل، مد عملیاتی اتصال به شبکه، و گذار میان این دو مد عملیاتی برای یک ریزشبکه، پیشنهاد می کند. به منظور افزایش توانایی گذر از خطا ی سیستم، یک سیستم حفاظتی سلسله مراتبی سه لایه نیز پیشنهاد می شود، که بطور کامل طرح های حفاظتی مختلف همچون حفاظت رله، تنظیم سیستم ذخیره سازی انرژی هیبریدی (HESS)، و کنترل اضطراری را به کار می گیرد. اثربخشی، امکان پذیر بودن، و عملی بودن سیستم های پیشنهادی بر روی یک ریزشبکه ی عملی فتوولتائییک (PV) اعتبارسنجی می شود. انتظار می رود این پژوهش، برخی راهنمایی های نظری و تجارب ساخت مهندسی را برای ریزشبکه ها بطور کلی، فراهم نماید.
  واژه های شاخص: استراتژی های کنترلی | حفاظت یکپارچه | ریزشبکه | مدهای عملیاتی.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 25

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 920 کیلوبایت


  قیمت: 28000 تومان  22400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-قدرت
موضوعات
footer