دانلود مقاله و خرید ترجمه:طرح قطع و خوابانیدن بار مبتنی بر فازور همگام گسترده برای جلوگیری از فروپاشی ولتاژی - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:طرح قطع و خوابانیدن بار مبتنی بر فازور همگام گسترده برای جلوگیری از فروپاشی ولتاژی - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق قدرت ( Electrical Power Engineering )
 • A wide area synchrophasor-based load shedding scheme to prevent voltage collapse طرح قطع و خوابانیدن بار مبتنی بر فازور همگام گسترده برای جلوگیری از فروپاشی ولتاژی

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  طرح قطع و خوابانیدن بار مبتنی بر فازور همگام گسترده برای جلوگیری از فروپاشی ولتاژی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A wide area synchrophasor-based load shedding scheme to prevent voltage collapse


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Electrical Power and Energy Systems 78 (2016) 248–257


  نویسنده:

  Arash Mahari, Heresh Seyedi


  چکیده انگلیسی:

  This paper presents a new method based on wide area voltage stability index for optimal load shedding to prevent voltage instability phenomena. Phasor Measurement Units (PMUs) have widely been used in recent years due to their great advantages in power systems wide area monitoring, protection and control. The purpose of this paper is to provide a new optimal load shedding method, which disconnects the least possible amount of load from optimum buses. Not only the system stability is considered as main goal in this research, but also minimum load shedding is taken into account. Moreover, the problem of optimal load shedding is applied using modified Discrete Imperialistic Competition Algorithm (DICA) in mid-term and long-term voltage instability scenarios. In all investigations, certain limitations are considered to obtain practical answers. In addition, some modifications are applied to the conventional ICA, which make it proper for solving the optimal load shedding problem. New modifications result in fast convergence characteristic and less run time, which are crucial in dealing with power system instability problems.
  Keywords: Load shedding | Voltage collapse | Stability index | Wide Area Measurement System (WAMS)


  چکیده فارسی:

  این مقاله یک روش جدید بر مبنای شاخص پایداری ولتاژی گسترده برای قطع و خوابانیدن بهینه ی بار به منظور جلوگیری از پدیده ی ناپایداری ولتاژی، ارائه می نماید. واحدهای اندازه گیری فازوری (PMS ها) به دلیل مزایای فراوان در پایش ناحیه گسترده ی سیستم های قدرت، حفاظت و کنترل بطور گسترده در سالیان اخیر مورد بهره برداری قرار گرفته اند. هدف این مقاله فراهم آوردن روش بهینه ی جدیدی در قطع و خوابانیدن بار است که کمترین مقدار ممکن از بار را از باس های بهینه جدا کند. نه تنها سیستم پایداری سیستم به عنوان هدف اصلی مورد نظر، بلکه قطع و خوابانیدن حداقلی بار نیز به حساب آمده است. علاوه بر این، مسئله-ی قطع و خوابانیدن بهینه ی بار با استفاده از الگوریتم رقابت استعماری گسسته (DICA) در سناریوهای ناپایداری ولتاژی میان مدت و بلند مدت اعمال شده است. در تمام بررسی ها، محدودیت های خاصی جهت دستیابی به پاسخ های عملی در نظر گرفته شده است. به علاوه، برخی اصلاحات به ICA رایج اعمال شده که آن را برای حل مسئله ی قطع و خوابانیدن بهینه ی بار، مناسب نموده است. اصلاحات جدیدی منجر به مشخصه ی همگرایی سریع و زمان کمتر اجرا شده که این در پرداختن به مسائل ناپایداری سیستم های قدرت حیاتی، است.
  کلمات کلیدی: قطع و خوابانیدن بار | فروپاشی ولتاژی | شاخص پایداری | سیستم اندازه گیری گسترده (WAMS).


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 10
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 35

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 479 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-قدرت
موضوعات
footer