دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارتباط بین منابع ، قابلیت ها، سیستم ها و مزیت رقابتی سازمانی - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارتباط بین منابع ، قابلیت ها، سیستم ها و مزیت رقابتی سازمانی - 2012
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت سازمانی ( Organizational Management )
 • THE RELATIONSHIP BETWEEN ORGANISATIONAL RESOURCES, CAPABILITIES, SYSTEMS AND COMPETITIVE ADVANTAGE ارتباط بین منابع ، قابلیت ها، سیستم ها و مزیت رقابتی سازمانی

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ارتباط بین منابع ، قابلیت ها، سیستم ها و مزیت رقابتی سازمانی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  THE RELATIONSHIP BETWEEN ORGANISATIONAL RESOURCES, CAPABILITIES, SYSTEMS AND COMPETITIVE ADVANTAGE


  منبع:

  Asian Academy of Management Journal, Vol. 17, No. 1, 151–173, January 2012


  نویسنده:

  Alimin Ismadi Ismail, Raduan Che Rose, Jegak Uli and Haslinda Abdullah


  چکیده انگلیسی:

  The main objective that business organisations in particular should strive to attain is achieving a competitive advantage position relative to their competitors.. This research empirically examined the importance of and emphasis placed on organisational resources, capabilities and systems in their relationships with competitive advantage. The overall findings indicated significant, positive effects of organisational resources, capabilities and systems collectively on competitive advantage, providing support and corroboration to the resource-based view (RBV). The total variance in competitive advantage accounted for by the multiple linear regression (MLR) model was 56.2%. In short, the findings from this study have not only contributed to the literature on the issue of the relationship between organisational resources, capabilities, systems and competitive advantage, but also provided vital information to both practitioners and policy makers on the subject matter.
  Keywords: organisational resources | capabilities | systems and competitive advantage | Resource-Based View (RBV)


  چکیده فارسی:

  هدف اصلی که سازمان های تجاری باید بطور خاص در صدد رسیدن به آن باشند، دستیابی به موقعیت مزیت رقابتی نسبت به رقبای شان است.. این پژوهش بطور تجربی اهمیت و تأکید موجود بر منابع سازمانی، قابلیت-ها و سیستم ها در ارتباط شان با مزیت رقابتی را مورد بررسی قرار می دهد. یافته های کلی بطور قابل ملاحظه-ای بیانگر تأثیرات مثبت منابع سازمانی، قابلیت ها و سیستم ها در مجموع بر مزیت رقابتی، ارائه ی پشتیبانی و تأیید دیدگاه مبتنی بر منبع (RBV) است. انحراف کلی در مزیت رقابتی که توسط مدل رگرسیون خطی چندگانه (MLR) به حساب می آید، 56.2 درصد بود. بطور خلاصه، یافته های حاصل از این بررسی تنها به متون مربوط به مسائل ارتباط بین منابع سازمانی، قابلیت ها، سیستم ها و مزیت رقابتی کمک نمی کند بلکه اطلاعات مهمی را برای دست اندکاران و سیاست گذاران در موضوع هدف نیز فراهم می کند.
  کلیدواژه: منابع سازمانی | قابلیت ها | سیستم ها و مزیت رقابتی | دیدگاه مبتنی بر منبع (RBV)


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 23
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 34

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 260 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer