دانلود مقاله و خرید ترجمه:پیش به سوی اتوماسیون تحلیل جهش اختصاص داده شده به انتقال مدل - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:پیش به سوی اتوماسیون تحلیل جهش اختصاص داده شده به انتقال مدل - 2014
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مهندسی نرم افزار ( software engineering )
 • Towards an Automation of the Mutation Analysis Dedicated to Model Transformation پیش به سوی اتوماسیون تحلیل جهش اختصاص داده شده به انتقال مدل

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پیش به سوی اتوماسیون تحلیل جهش اختصاص داده شده به انتقال مدل


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Towards an Automation of the Mutation Analysis Dedicated to Model Transformation


  منبع:

  Wiley, SOFTWARE TESTING, VERIFICATION AND RELIABILITY Softw. Test. Verif. Reliab. 2014; 00:1–30


  نویسنده:

  Vincent Aranega, Jean-Marie Mottu, Anne Etien, Thomas Degueule, Benoit Baudry, Jean-Luc Dekeyser


  چکیده انگلیسی:

  A major benefit of Model Driven Engineering (MDE) relies on the automatic generation of artefacts from high-level models through intermediary levels using model transformations. In such a process, the input must be well-designed and the model transformations should be trustworthy. Due to the specificities of models and transformations, classical software test techniques have to be adapted. Among these techniques, mutation analysis has been ported and a set of mutation operators has been defined. However, mutation analysis currently requires a considerable manual work and suffers from the test data set improvement activity. This activity is seen by testers as a difficult and time-consuming job, and reduces the benefits of the mutation analysis. This paper addresses the test data set improvement activity. Model transformation traceability in conjunction with a model of mutation operators, and a dedicated algorithm allow to automatically or semi-automatically produce test models that detect new faults. The proposed approach is validated and illustrated in a case study written in Kermeta. Copyright c 0000 John Wiley & Sons, Ltd.
  KEY WORDS: MDE | Model Transformation | Mutation Analysis | Traceability | Mutation Operator


  چکیده فارسی:

  استفاده عمده از مهندسی مدل رانده (MDE) بستگی به تولید خودکار مواد مصنوع حاصل از مدل های سطح بالا از طریق مراحل میانی، با استفاده از انتقال مدل، دارد. در چنین فرایندی، ورودی باید به خوبی طراحی شود و انتقال مدل باید مورد اطمینان باشد. به سبب ویژگی های مدل ها و انتقالات، تکنیک های تست نرم افزاری کلاسیک باید سازگار شوند. در بین این تکنیک ها، تجزیه و تحلیل جهش مناسب است و در این راستا تعدادی اپراتور جهش تعریف شده اند. اگرچه تجزیه و تحلیل جهش نیازمند کار دستی قابل توجه و فعالیت توسعه ی مجموعه تست داده می باشد. این فعالیت از نظر تست کنندگان کاری سخت و زمان بر می-باشد و مزایای تجزیه و تحلیل جهش را کاهش می دهد. این مقاله فعالیت توسعه ی دستگاه تست داده را مورد توجه قرار داده است. قابلیت ترسیم انتقال مدل در ارتباط با یک مدل اپراتور جهش و یک الگوریتم اختصاصی اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک، مدل های تستی را تولید خواهد کرد که خطاهای جدید را می یابند.
  کلمات کلیدی: MDE | تبدیل مدل | تجزیه و تحلیل جهش | ردیابی | جهش اپراتور


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 31
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 68

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1257 کیلوبایت


  قیمت: 40000 تومان  32000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مهندسی-نرم-افزار
موضوعات
footer