دانلود مقاله و خرید ترجمه:پوشش ریسک نرخ ارز خارجی: تنوع چند ارزی - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:پوشش ریسک نرخ ارز خارجی: تنوع چند ارزی - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت ریسک ( risk management )
 • Hedging foreign exchange rate risk: Multi-currency diversification پوشش ریسک نرخ ارز خارجی: تنوع چند ارزی

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پوشش ریسک نرخ ارز خارجی: تنوع چند ارزی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Hedging foreign exchange rate risk: Multi-currency diversification


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - European Journal of Management and Business Economics 25 (2016) 2–7


  نویسنده:

  Susana Álvarez-Díez, Eva Alfaro-Cid, Matilde O. Fernández-Blanco


  چکیده انگلیسی:

  This article proposes a multi-currency cross-hedging strategy that minimizes the exchange risk. The use of derivatives in small and medium-sized enterprises (SMEs) is not common but, despite its complexity, can be interesting for those with international activities. In particular, the reduction in the exchange risk borne through the use of natural multi-currency cross-hedging is measured, considering Conditional Value-at-Risk (CVaR) and Value-at-Risk (VaR) for measuring market risk instead of the variance. CVaR is minimized using linear programmes, while a multiobjective genetic algorithm is designed for minimizing VaR, considering two scenarios for each currency. The results obtained show that the optimal hedge strategy that minimizes VaR is different from the minimum CVaR hedge strategy. A very interesting point is that, just by investing in other currencies, a significant risk reduction in VaR and CVaR can be obtained.
  Keywords: Cross-hedging | Conditional Value-at-Risk | Value-at-Risk | Multi-currency diversification | Multiobjective genetic algorithm


  چکیده فارسی:

  این مقاله یک استراتژی پوشش متقاطع چند ارزی را پیشنهاد می کند که ریسک ارز (تبادل) را کاهش می دهد. استفاده از مشتقات در شرکت های کوچک و متوسط (SME) رایج نیست اما علی رغم پیچیدگی که دارد، می تواند برای آنهایی که فعالیت های بین المللی دارند، جذاب باشد. به طور خاص، کاهش ریسک ارز از طریق استفاده از پوشش متقاطع چندارزی طبیعی با توجه به ارزش در ریسک مشروط (CVaR) و ارزش در ریسک (VaR) برای اندازه گیری ریسک بازار به جای واریانس، اندازه گیری می شود. CVaR با استفاده از برنامه های خطی به حداقل می رسد در حالی که یک الگوریتم ژنتیک چندمنظوره برای کمینه کردن VaR طراحی شده است که با توجه به دو سناریو برای هر ارز می باشد. نتایج بدست آمده نشان می دهند که استراتژی پوشش بهینه که VaR را کمینه می کند با استراتژی پوشش CVaR کمینه متفاوت است. یک نکته بسیار جالب این است که تنها با سرمایه گذاری در سایر ارزها، کاهش ریسک معنی دار در VaR و CVaR قابل حصول است.
  کلیدواژگان: پوشش متقاطع | ارزش در ریسک مشروط | ارزش در ریسک | تنوع چندارزی | الگوریتم ژنتیک چندمنظوره


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 24

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 521 کیلوبایت


  قیمت: 24000 تومان  19200 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-ریسک
موضوعات
footer