دانلود مقاله و خرید ترجمه:مطالعه آزمایشگاهی در ارتباط با فشارهای میانگین در سرریز پلکانی - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مطالعه آزمایشگاهی در ارتباط با فشارهای میانگین در سرریز پلکانی - 2012
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده عمران - خاک و پی ( Civil Engineering - Soil and Pew )
 • Experimental study on time-averaged pressures in stepped spillway مطالعه آزمایشگاهی در ارتباط با فشارهای میانگین در سرریز پلکانی

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مطالعه آزمایشگاهی در ارتباط با فشارهای میانگین در سرریز پلکانی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Experimental study on time-averaged pressures in stepped spillway


  منبع:

  Journal of Hydraulic Research Vol. 50, No. 2 (2012), pp. 236–240


  نویسنده:

  JIANMIN ZHANG, JIANGANG CHEN, YURONG WANG


  چکیده انگلیسی:

  Steps located in the non-aerated flow region of a chute are prone to cavitation damage. Two models operated with various Froude numbers and bottom slopes were employed to measure the pressure on the steps. The minimum and maximum pressures on the horizontal step surfaces occurred at the chute beginning and at the chute end, respectively. These characteristics were also found in the fully-developed flow region. The time-averaged pressure on the horizontal step surfaces is negative at the chute start, and then becomes positive along the flow direction in the non-uniform flow region. On the vertical step surfaces, the pressure is always negative at the top and remains negative along the entire vertical surface if the unit discharges are high enough in the non-uniform flow region. These results differ from the pressure characteristics in the uniform aerated flow region.
  Keywords: Experimentation | flow pattern | non-aerated flow | pressure characteristic | stepped spillway


  چکیده فارسی:

  پلکان هایی که در ناحیه جریان هوادهی نشده از یک شوت قرار گرفته اند، مستعد آسیب کاویتاسیون هستند. دو مدل با اعداد فرود مختلفی کار می کردند و شیب های تحتانی برای اندازه گیری فشار در پلکان ها استفاده می شد. فشارهای بیشینه و کمینه در سطوح افقی پلکان به ترتیب در ابتدا و انتهای شوت ایجاد می شوند. این خصوصیات هم چنین در ناحیه جریان کاملاً شکل گرفته نیز دیده می شوند. فشار میانگین روی سطوح افقی پلکان در ابتدای شوت منفی است و سپس در امتداد مسیر جریان در ناحیه جریان غیریکنواخت منفی می شود. در سطوح عمودی پلکان، فشار همواره در بالا منفی و در امتداد کل سطح عمودی مثبت خواهد بود مشروط براینکه دبی های واحد در ناحیه جریان غیریکنواخت به قدر کافی زیاد باشند. این نتایج با خصوصیات فشار در ناحیه جریان یکنواخت هوادهی شده متفاوت است.
  کلیدواژه ها: آزمایش | الگوی جریان | جریان هوادهی نشده | مشخصه فشار | سرریز پلکانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 11

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 320 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
عمران---خاک-و-پی
موضوعات
footer