دانلود مقاله و خرید ترجمه:مولدهای ترافیک حمل بار شهری بزرگ: فرصت‌هایی برای اقدامات لجستیک شهری - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مولدهای ترافیک حمل بار شهری بزرگ: فرصت‌هایی برای اقدامات لجستیک شهری - 2015
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت حمل و نقل ( Transportation Management )
 • Large urban freight trafc generators: Opportunities for city logistics initiatives مولدهای ترافیک حمل بار شهری بزرگ: فرصت‌هایی برای اقدامات لجستیک شهری

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مولدهای ترافیک حمل بار شهری بزرگ: فرصت‌هایی برای اقدامات لجستیک شهری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Large urban freight trafc generators: Opportunities for city logistics initiatives


  منبع:

  THE JOURNAL OF TRANSPORT AND LAND USE, Vol 8, No 1 (2015)


  نویسنده:

  Miguel Jaller, Xiaokun (Cara) Wang, Jose Holguín-Veras


  چکیده انگلیسی:

  This paper develops procedures to identify and quantify the role played by large urban freight traffic generators as contributors of truck traffic in metropolitan areas. Although ports, container terminals, and other industrial sites are usually associated with large generations of truck trips, they only represent a small proportion of the total trips produced and attracted in large metropolitan areas. This paper analyzes the importance of other facilities such as ordinary businesses or buildings that individually or collectively (clusters) generate a large proportion of truck traffic. The paper discusses the opportunities of these large traffic generators for city logistics initiatives. In addition, the paper introduces two effective and complementary procedures to identify these generators using freight trip generation models estimated by the authors.
  Keywords: Freight trip generation | large traffic generators | city logistics


  چکیده فارسی:

  در این مقاله شیوه‌های برای شناسایی و کمّیت‌یابی نقش مولدهای ترافیک حمل بار شهری بزرگ که عوامل سهیم در ترافیک کامیونی در مناطق کلان شهری‌اند ارائه می‌شود. هرچند، بنادر، پایانه‌های کانتینرها و سایر سایت‌های صنعتی معمولاً با تولید سفرهای کامیونی زیادی در ارتباط‌اند، اما تنها نماینده بخش کوچکی از کل سفرهایند که در مناطق کلان شهری وسیع تولید و جذب می‌شوند. در این مقاله، سایر تسهیلات مانند کسب و کارها یا ساختمان‌های عادی که به‌صورت اختصاصی یا جمعی (دسته‌ای) حجم ترافیک کامیونی زیادی را تولید می‌کنند تجزیه‌وتحلیل می‌شوند. این مقاله به فرصت‌هایی که برای این مولدهای ترافیک بزرگ شهری وجود دارد می‌پردازد. هم‌چنین، دو شیوه کارآمد و تکمیلی برای شناسایی این مولدها با استفاده از مدل‌های تولید سفر حمل بار، که توسط مؤلفین برآورد شده‌اند، معرفی می‌گردند.
  کلیدواژه‌ها: تولید سفر حمل بار | مولدهای ترافیک بزرگ | لجستیک شهری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 17
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 29

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1690 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-حمل-و-نقل
موضوعات
footer