دانلود مقاله و خرید ترجمه:مجرمین دعوت شده برای برنامه کالج - 2010

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مجرمین دعوت شده برای برنامه کالج - 2010
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده جامعه شناسی ( Sociology )
 • The Inviting Convicts to College Program مجرمین دعوت شده برای برنامه کالج

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مجرمین دعوت شده برای برنامه کالج


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The Inviting Convicts to College Program


  منبع:

  Journal of Offender Rehabilitation, 49:293–308, 2010


  نویسنده:

  CHRIS ROSE, KRISTIN RESCHENBERG, STEPHEN RICHARDS


  چکیده انگلیسی:

  While we know formal education is an important variable for reducing recidivism, there are few prison systems still offering college courses. We introduce the Inviting Convicts to College Program that deploys undergraduate student-teachers as instructors of college level courses inside prisons. The student-teachers are supervised by professors. The course taught is Convict Criminology. This article describes the program, and uses quantitative and qualitative methods to assess four semesters taught at a medium-security state prison. The methodology uses both a survey and focused interviews of prisoners and student teachers. Findings indicate the program goals were met, and the courses taught served as valuable educational experiences for convicts and student-teachers.
  KEYWORDS: college prison programs | convict criminology | recidivism


  چکیده فارسی:

  در حالی که می دانیم آموزش رسمی یک متغییر با اهمیت برای کاهش تکرار جرم و جنایت است ، تعدادی سیستم حبس وجود دارند که هنوز در دروه های آموزشی کالج ارائه می شود . ما محکومین دعوت شده به برنامه های کالج را معرفی می کنیم ؛ و دانشجویان مقطع کارشناسی را به عنوان مدرسان دانشگاه به داخل زندان اعزام می کنیم . این دانشجویان اعزام شده توسط اساتید نظارت می شوند . البته آنها محکوم به تدریس جرم شناسی هستند . مقاله ی حاضر این برنامه ها را توصیف می کند ، و با استفاده از مدل های کمی و کیفی ، سطح امنیتی متوسط زندان را در طی چهار ترم مورد ارزیابی قرار می دهد . روش کلی هم از نظرسنجی و هم از مصاحبه ی متمرکز شده بر روی زندانیان و مدرسان دانشجو ( دانشجویانی که در زندان مدرس هستند) ، استفاده می کند . یافته های بدست امده از اهداف این برنامه ، حکایت از این مطلب دارد که این دوره های آموزشی تجربیات با ارزشی را برای مجرمان و مدرسان دانشجو به همراه دارد .
  کلید واژه ها :برنامه ی های زندان مالج | جرم شناسی مجرم | تکرار جنایات


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 17
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 20

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 90 کیلوبایت


  قیمت: 17000 تومان  13600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
جامعه-شناسی
موضوعات
footer