دانلود مقاله انگلیسی رایگان:مروری بر نقیض داده های بزرگ - 2018

دانلود مقاله انگلیسی رایگان:مروری بر نقیض داده های بزرگ - 2018
تبریک 4 شنبه سوری

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی داده های بزرگ رایگان
 • Big Data versus a survey Big Data versus a survey
  Big Data versus a survey

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Big Data versus a survey


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مروری بر نقیض داده های بزرگ


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Quarterly Review of Economics and Finance, 67 (2018) 285-296: doi:10:1016/j:qref:2017:07:011


  نویسنده:

  Stephan D. Whitaker


  چکیده انگلیسی:

  Economists are shifting resources from work on survey data to work involving “Big Data.” This analysis is an empirical exploration of the trade-offs this substitution requires. Parallel models are estimated using Equifax credit bureau data and Survey of Consumer Finances data. After adjustments to account for different variable definitions and sampled populations, it is possible to arrive at similar models of total household debt. However, the estimates are sensitive to the adjustments. In this example, some external education and income measures are successfully integrated with the big data, but other external aggregates fail to adequately substitute for survey responses.
  Keywords: Big Data ، Survey data ، Household debt


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  حجم فایل: 481 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی:
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-های-بزرگ
موضوعات
footer