دانلود مقاله انگلیسی رایگان:افزایش انتخاب در داده های بزرگ - 2018

روز دانشجو

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی داده های بزرگ رایگان
 • Enhancing Selectivity in Big Data Enhancing Selectivity in Big Data
  Enhancing Selectivity in Big Data

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Enhancing Selectivity in Big Data


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  افزایش انتخاب در داده های بزرگ


  منبع:

  IEEE - IEEE Security & Privacy ( Volume: 16, Issue: 1, January/February 2018 )


  نویسنده:

  Mathias Lecuyer ; Riley Spahn ; Roxana Geambasu ; Tzu-Kuo Huang ; Siddhartha Sen


  چکیده انگلیسی:

  Todays companies collect immense amounts of personal data and enable wide access to it within the company. This exposes the data to external hackers and privacy-transgressing employees. This study shows that, for a wide and important class of workloads, only a fraction of the data is needed to approach state-of-the-art accuracy. We propose selective data systems that are designed to pinpoint the data that is valuable for a companys current and evolving workloads. These systems limit data exposure by setting aside the data that is not truly valuable.
  Keywords: IEEE Symposium on Security and Privacy,security, selectivity,big data,Pyramid,differential privacy,count featurization


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  حجم فایل: 415 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی:
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-های-بزرگ
موضوعات
footer