دانلود مقاله انگلیسی رایگان:دسترسی به ICT منطقه ای و کارآفرینی: شواهدی از چین - 2018

روز دانشجو

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت منابع انسانی رایگان
 • Regional ICT access and entrepreneurship: Evidence from China Regional ICT access and entrepreneurship: Evidence from China

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Regional ICT access and entrepreneurship: Evidence from China


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  دسترسی به ICT منطقه ای و کارآفرینی: شواهدی از چین


  منبع:

  Information & Management Volume 55, Issue 2, March 2018, Pages 188-198


  نویسنده:

  Feng Zhang, Dahui Li


  چکیده انگلیسی:

  Entrepreneurship has become increasingly important for innovations and economic development. However, there is limited information systems research examining the role of regional ICT for entrepreneurs. This study investigates the direct effect of regional ICT access on individuals’ entrepreneurial performance and the interaction effect between regional ICT access and guanxi in the context of Chinese business and economy. Drawing upon a matched large-scale dataset, we found that regional ICT access in terms of access to the Internet, fixed phone, and mobile phone had a significant impact on performance. Furthermore, regional ICT access had a positive interaction effect with guanxi.
  keywords: Regional ICT access| Guanxi| Entrepreneurship| China


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  حجم فایل: 226 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer