دانلود مقاله انگلیسی رایگان:نویسندگی توده ای و افزایش چاپ نشریات خود: دانشگاه آیوا پرس، شهر آیووا، IA (2016): 243 pp: - 2018

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت آموزشی رایگان
 • Mass Authorship and the Rise of Self-Publishing: Timothy Laquintano: University of Iowa Press, Iowa City,IA (2016): 243 pp: Mass Authorship and the Rise of Self-Publishing: Timothy Laquintano: University of Iowa Press, Iowa City,IA (2016): 243 pp:

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Mass Authorship and the Rise of Self-Publishing: Timothy Laquintano: University of Iowa Press, Iowa City,IA (2016): 243 pp:


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نویسندگی توده ای و افزایش چاپ نشریات خود: دانشگاه آیوا پرس، شهر آیووا، IA (2016): 243 pp:


  منبع:

  Computers and Composition Volume 47, March 2018, Pages 31-33


  نویسنده:

  Bailey Poland


  چکیده انگلیسی:


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 3
  حجم فایل: 81 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-آموزشی
موضوعات
footer