دانلود مقاله انگلیسی رایگان:مرور کتاب: تکرارهای ترغیب کننده: محاسبه بدیع، نوشتن و فیزیکی: دیوید ام: ریدر: پارلور پرس LLC، اندرسون، SC (2017): 175 pp: - 2018

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت آموزشی رایگان
 • Book Review: Suasive Iterations: Rhetoric, Writing, & Physical Computing: David M: Rieder: Parlor Press LLC, Anderson, SC (2017): 175 pp: Book Review: Suasive Iterations: Rhetoric, Writing, & Physical Computing: David M: Rieder: Parlor Press LLC, Anderson, SC (2017): 175 pp:

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Book Review: Suasive Iterations: Rhetoric, Writing, & Physical Computing: David M: Rieder: Parlor Press LLC, Anderson, SC (2017): 175 pp:


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مرور کتاب: تکرارهای ترغیب کننده: محاسبه بدیع، نوشتن و فیزیکی: دیوید ام: ریدر: پارلور پرس LLC، اندرسون، SC (2017): 175 pp:


  منبع:

  Computers and Composition Volume 47, March 2018, Pages 59-60


  نویسنده:

  Jonathan J. Brownlee


  چکیده انگلیسی:


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 2
  حجم فایل: 72 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-آموزشی
موضوعات
footer