دانلود مقاله انگلیسی رایگان:بررسی VIPN به عنوان یک سکوی پرتاب برای مدارشکن های تک - سهامی - 2018

روز دانشجو

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت مالی رایگان
 • Evaluating VPIN as a trigger for single-stock circuit breakers Evaluating VPIN as a trigger for single-stock circuit breakers

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Evaluating VPIN as a trigger for single-stock circuit breakers


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بررسی VIPN به عنوان یک سکوی پرتاب برای مدارشکن های تک - سهامی


  منبع:

  Journal of Banking & Finance Volume 86, January 2018, Pages 21-36


  نویسنده:

  David Abad, Magdalena Massot, Roberto Pascual


  چکیده انگلیسی:

  We study if VPIN (Easley et al., 2012a) is an efficient advance indicator of toxicity-induced liquidity crises and related sharp price movements. We find that high VPIN readings rarely signal abnormal illiquidity, and very occasionally anticipate large intraday price changes leading to actual trading halts. We find significant differences in illiquidity and price impact between VPIN-identified toxic and non-toxic halts, but they tend to vanish when we control for ex ante realized volatility. We conclude that the capacity of VPIN to anticipate truly toxic events is limited.
  keywords: VPIN| BVC| Circuit breakers| Trading halts| Price limits| Order flow toxicity


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 16
  حجم فایل: 708 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer