دانلود مقاله انگلیسی رایگان:عدم قطعیت سیاست پولی و واکنش بازار به اخبار اقتصاد کلان - 2018

روز دانشجو

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت مالی رایگان
 • Monetary policy uncertainty and the market reaction to macroeconomic news Monetary policy uncertainty and the market reaction to macroeconomic news

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Monetary policy uncertainty and the market reaction to macroeconomic news


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  عدم قطعیت سیاست پولی و واکنش بازار به اخبار اقتصاد کلان


  منبع:

  Journal of Banking & Finance Volume 86, January 2018, Pages 127-142


  نویسنده:

  Alexander Kurov, Raluca Stan


  چکیده انگلیسی:

  We examine whether monetary policy uncertainty influences the reaction of the equity, Treasury security, foreign exchange and crude oil markets, as well as medium-term interest rates, to U.S. macroeconomic announcements. Using intraday futures data, we show that in the presence of higher policy uncertainty the response to macroeconomic news weakens in the stock and crude oil markets and strengthens in the Treasury, interest rate and foreign exchange markets. In times of elevated monetary policy uncertainty, macroeconomic announcements impact the financial and crude oil markets to a large extent through expectations of future monetary policy.
  keywords: Monetary policy| Macroeconomic announcements| Financial markets| Intraday data


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 16
  حجم فایل: 1879 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer