دانلود مقاله انگلیسی رایگان:یک مقایسه شبیه سازی سنجه های خطر برای بهینه سازی سهام - 2018

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت مالی رایگان
 • A simulation comparison of risk measures for portfolio optimization A simulation comparison of risk measures for portfolio optimization

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A simulation comparison of risk measures for portfolio optimization


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک مقایسه شبیه سازی سنجه های خطر برای بهینه سازی سهام


  منبع:

  Finance Research Letters Volume 24, March 2018, Pages 105-112


  نویسنده:

  Marcelo Brutti Righi, Denis Borenstein


  چکیده انگلیسی:

  In this paper, we compare risk measures regarding performance of optimal portfolio strategies. We consider eleven risk measures from different classes. In particular, we propose a formulation that generates from any loss measure, a deviation based on the dispersion of results worse than it, which leads to very interesting risk measures. We consider 198,000 portfolios composed by stocks of the U.S. equity market, considering different scenarios in a simulation framework. Results indicate there is no clearly dominant risk measure. Despite this lack of dominance, including deviation terms consistently exhibits advantages regarding performance.
  keywords: Risk measures| Loss-deviation| Portfolio selection| Simulation


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  حجم فایل: 251 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer