دانلود مقاله انگلیسی رایگان:قابل خواندن بودن موافقتنامه های کارت اعتباری و شارژهای مالی - 2018

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت مالی رایگان
 • Readability of the credit card agreements and financial charges Readability of the credit card agreements and financial charges

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Readability of the credit card agreements and financial charges


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  قابل خواندن بودن موافقتنامه های کارت اعتباری و شارژهای مالی


  منبع:

  Finance Research Letters Volume 24, March 2018, Pages 145-150


  نویسنده:

  Alyxandra Cash, Hui-Ju Tsai


  چکیده انگلیسی:

  We examined the readability of credit card agreements and its relationship with financial charges. Examining the credit card agreements filed with the Consumer Financial Protection Bureau in 2014, we found that the typical credit card agreement is written at an 8th to 9th grade level, which is higher than the average American reading level. We show that the readability of credit card agreements is negatively related to financial charges: cards with easier-to-read agreements are associated with lower annual percentage rates, lower minimum monthly payments, and lower cash advance fees.
  keywords: Credit card| Readability| Financial charges| Annual percentage rates


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  حجم فایل: 211 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer