دانلود مقاله انگلیسی رایگان:قابلیت فناوری اطلاعات و عملکرد شرکت: نقش صنعت - 2018

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی فناوری اطلاعات رایگان
 • Information technology capability and firm performance: Role of industry Information technology capability and firm performance: Role of industry

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Information technology capability and firm performance: Role of industry


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  قابلیت فناوری اطلاعات و عملکرد شرکت: نقش صنعت


  منبع:

  Information & Management Volume 55, Issue 5, July 2018, Pages 525-546


  نویسنده:

  Ho-Chang Chae, Chang E. Koh, Kwang O. Park


  چکیده انگلیسی:

  Despite several calls for considering industry in the IS value research, few studies investigated the relationship between benefits of IT and industries. This study extends Chae et al. (2014) by investigating how industry influences the relationship between IT capability and business performance. Unexpectedly, it finds that the control group in the industries in which the "transform" IT strategic role dominates showed superior performance than the IT leader. Also, the IT leaders in the "automate" IT strategic industry did not exhibit better business performance than the control firms. We discuss the implications of these findings.
  keywords: IT capability |IT business value |IW500 |Strategic role of IT


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 22
  حجم فایل: 362 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
فناوری-اطلاعات
موضوعات
footer