دانلود مقاله انگلیسی رایگان:مدیریت کردن انتظار آنلاین: طراحی صفحه های موثر انتظار دربین فرهنگ ها - 2018

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی فناوری اطلاعات رایگان
 • Managing online wait: Designing effective waiting screens across cultures Managing online wait: Designing effective waiting screens across cultures

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Managing online wait: Designing effective waiting screens across cultures


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مدیریت کردن انتظار آنلاین: طراحی صفحه های موثر انتظار دربین فرهنگ ها


  منبع:

  Information & Management Volume 55, Issue 5, July 2018, Pages 558-575


  نویسنده:

  Andrew N.K. Chen, Younghwa Lee, Yujong Hwang


  چکیده انگلیسی:

  We investigate how to effectively manage online wait using a waiting screen with progress cues in different cultures. A research model is developed based on uncertainty reduction model, resource allocation model, color psychology, and Hofstede’s cultural model. Two controlled lab experiments (n = 269 subjects each) were conducted in U.S. and Taiwan. We found that high hedonic valence and high time affordance were more effective to induce greater enjoyment and less uncertainty respectively, resulting in shorter perceived waiting time. We also found the significant background color effect and interaction effects between culture and progress cue design.
  keywords: Online wait |Time affordance |Hedonic valence |Background color |Culture |Perceived waiting time


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 18
  حجم فایل: 761 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
فناوری-اطلاعات
موضوعات
footer