دانلود مقاله انگلیسی رایگان:محل کارهای فراگیر: یک مرور و مدلسازی - 2018

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت منابع انسانی رایگان
 • Inclusive workplaces: A review and model Inclusive workplaces: A review and model

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Inclusive workplaces: A review and model


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  محل کارهای فراگیر: یک مرور و مدلسازی


  منبع:

  Human Resource Management Review Volume 28, Issue 2, June 2018, Pages 176-189


  نویسنده:

  Lynn M. Shore, Jeanette N. Cleveland, Diana Sanchez


  چکیده انگلیسی:

  Organizations continue to be challenged and enriched by the diversity of their workforces. Scholars are increasingly focusing on inclusion to enhance work environments by offering support for a diverse workforce. This article reviews and synthesizes the inclusion literature and provides a model of inclusion that integrates existing literature to offer greater clarity, as well as suggestions for moving the literature forward. We review the inclusion literature consisting of the various foci (work group, organization, leader, organizational practices, and climate) and associated definitions and how it has developed. We then describe themes in the inclusion literature and propose a model of inclusion. Finally, we end by discussing theoretical and practical implications.
  keywords: Diversity |Inclusion |Diversity management |Inclusive climate


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14
  حجم فایل: 219 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer