دانلود مقاله انگلیسی رایگان:فصلی بودن و بهره وری منطقه ای در بخش اقامتی اسپانیا - 2018

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت توریسم رایگان
 • Seasonality and regional productivity in the Spanish accommodation sector Seasonality and regional productivity in the Spanish accommodation sector

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Seasonality and regional productivity in the Spanish accommodation sector


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  فصلی بودن و بهره وری منطقه ای در بخش اقامتی اسپانیا


  منبع:

  Tourism Management Volume 69, December 2018, Pages 180-188


  نویسنده:

  Hisamitsu Saito, João Romão


  چکیده انگلیسی:

  This study quantifies the impact of peak demand and seasonality on regional productivity in the Spanish accommodation sector. We then identify factors affecting seasonal fluctuations and their relative contributions to regional variations in seasonality. The results show that demand for accommodation in the peak season mainly determines productivity. Thus, improving a regions attractiveness as a tourist destination is most effective for tourism-based regional development. In addition, reducing seasonal variations has a non-negligible impact on productivity. A decomposition analysis reveals that providing climate-independent tourist attractions and attracting business travelers are effective in reducing seasonality.
  keywords: Tourism |Regional development |Productivity accounting


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  حجم فایل: 586 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer