دانلود مقاله انگلیسی رایگان:گیج شدگی انعکاسی دربرابر تشکیلی در تحقیقات گردشگری مبتنی بر SEM: یک نظر بحرانی - 2018

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت توریسم رایگان
 • Reflective versus formative confusion in SEM based tourism research: A critical comment Reflective versus formative confusion in SEM based tourism research: A critical comment

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Reflective versus formative confusion in SEM based tourism research: A critical comment


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  گیج شدگی انعکاسی دربرابر تشکیلی در تحقیقات گردشگری مبتنی بر SEM: یک نظر بحرانی


  منبع:

  Tourism Management Volume 68, October 2018, Pages 465-469


  نویسنده:

  Josip Mikulić, Chris Ryan


  چکیده انگلیسی:

  The aim of this note is to raise awareness about the problem of measurement misspecification in tourism research with reference to studies that employ structural equations modeling. More precisely, this note describes possible instances when the measurement mode has been wrongly specified as reflective, although employed indicators/measures are formative by their nature. To assist future tourism research based on latent variable modeling, this commentary provides pragmatic advice and points to some of the key works from the wider marketing and management literature.
  keywords: Formative |Reflective |Measurement mode |Misspecifications |Structural equations modeling


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  حجم فایل: 228 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer