دانلود مقاله انگلیسی رایگان:چرا سیاست های انعطاف پذیر کتاب خوانی به صورت منفی قیمت گذاری می شوند؟ - 2018

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت توریسم رایگان
 • Why are flexible booking policies priced negatively? Why are flexible booking policies priced negatively?

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Why are flexible booking policies priced negatively?


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  چرا سیاست های انعطاف پذیر کتاب خوانی به صورت منفی قیمت گذاری می شوند؟


  منبع:

  Tourism Management Volume 67, August 2018, Pages 312-325


  نویسنده:

  Beatriz Benítez-Aurioles


  چکیده انگلیسی:

  This work suggests a new direction to look at when explaining seemingly counterintuitive findings. Using data from 497,509 Airbnb listings in 44 cities of the world, we confirm a negative relationship in the peer-to-peer tourist accommodation market between flexible cancellation policies and nightly price, as well as between the possibility of instant booking and price. This phenomenon had been hypothesized to be caused by emotional factors that would go in the opposite direction to the monetary incentives. However, the economic analysis presented in this paper reinforces the idea that the functioning of these types of markets and, in particular, the vectors that determine supply are not very different from those that govern traditional markets.
  keywords: Airbnb |Flexible cancellation |Instant book |Prices


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14
  حجم فایل: 647 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer