دانلود مقاله انگلیسی رایگان:وقتی که ذخیره کردن پول، قماربازی است - 2018

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت مالی رایگان
 • When saving is gambling When saving is gambling

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  When saving is gambling


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  وقتی که ذخیره کردن پول، قماربازی است


  منبع:

  Journal of Financial Economics Volume 129, Issue 1, July 2018, Pages 24-45


  نویسنده:

  J. Anthony Cookson


  چکیده انگلیسی:

  Prize-linked savings (PLS) accounts, which allocate interest using lottery payments rather than fixed interest, encourage savings by appealing to households’ gambling preferences. I introduce new data on casino cash withdrawals to measure gambling, and examine how individual gambling expenditures respond to the introduction of PLS in Nebraska using a difference-in-differences design. After PLS is introduced, individuals who live in counties that offer PLS reduce gambling by at least 3% more than unaffected individuals. The substitution effect is stronger in low-frills gambling environments, which most resemble PLS, indicating that these accounts fulfill the desire to gamble.
  keywords: Prize linked savings |Gambling |Risk aversion |Financial literacy |Credit unions


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 22
  حجم فایل: 978 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer