دانلود مقاله انگلیسی رایگان:بررسی منابع خوشه بندی پیش فرض - 2018

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت مالی رایگان
 • Exploring the sources of default clustering Exploring the sources of default clustering

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Exploring the sources of default clustering


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بررسی منابع خوشه بندی پیش فرض


  منبع:

  Journal of Financial Economics Volume 129, Issue 1, July 2018, Pages 154-183


  نویسنده:

  S Azizpour, K. Giesecke, G. Schwenkler


  چکیده انگلیسی:

  We study the sources of corporate default clustering in the United States. We reject the hypothesis that firms’ default times are correlated only because their conditional default rates depend on observable and latent systematic factors. By contrast, we find strong evidence that contagion, through which the default by one firm has a direct impact on the health of other firms, is a significant clustering source. The amount of clustering that cannot be explained by contagion and firms’ exposure to observable and latent systematic factors is insignificant. Our results have important implications for the pricing and management of correlated default risk.
  keywords: Default clustering |Contagion |Frailty |Correlated default risk


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 30
  حجم فایل: 1989 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer