دانلود مقاله انگلیسی رایگان:پاک کردن تاثیرات بتای فراریت - 2018

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت مالی رایگان
 • Absolving beta of volatility’s effects Absolving beta of volatility’s effects

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Absolving beta of volatility’s effects


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پاک کردن تاثیرات بتای فراریت


  منبع:

  Journal of Financial Economics Volume 128, Issue 1, April 2018, Pages 1-15


  نویسنده:

  Jianan Liu, Robert F. Stambaugh, Yu Yuan


  چکیده انگلیسی:

  The beta anomaly, negative (positive) alpha on stocks with high (low) beta, arises from beta’s positive correlation with idiosyncratic volatility (IVOL). The relation between IVOL and alpha is positive among underpriced stocks but negative and stronger among overpriced stocks (Stambaugh, Yu, and Yuan, 2015). That stronger negative relation combines with the positive IVOL-beta correlation to produce the beta anomaly. The anomaly is significant only within overpriced stocks and only in periods when the beta-IVOL correlation and the likelihood of overpricing are simultaneously high. Either controlling for IVOL or simply excluding overpriced stocks with high IVOL renders the beta anomaly insignificant.
  keywords: Beta |Anomaly |Volatility


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 15
  حجم فایل: 500 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer