دانلود مقاله انگلیسی رایگان:آیا بانکهای جهانی به عنوان شرکتهای پرخطرتر ولی تولیدزاتر عمل می کنند؟ - 2018

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت مالی رایگان
 • Do universal banks finance riskier but more productive firms? Do universal banks finance riskier but more productive firms?

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Do universal banks finance riskier but more productive firms?


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  آیا بانکهای جهانی به عنوان شرکتهای پرخطرتر ولی تولیدزاتر عمل می کنند؟


  منبع:

  Do universal banks finance riskier but more productive firms?


  نویسنده:

  Daniel Neuhann, Farzad Saidi


  چکیده انگلیسی:

  Using variation in bank scope generated by the stepwise repeal of the Glass–Steagall Act in the US, we show that the deregulation of universal banks allowed them to finance firms with 14% higher volatility. This increase in risk is compensated by lasting improvements in firms’ total factor productivity of 3%. Using bank scope-expanding mergers to identify shocks to universal banks’ private information about borrower firms, we provide evidence that informational economies of scope across loans and non-loan products account for the firm-level real effects of universal banking.
  keywords: Universal banking |Financial deregulation |Bank scope |Firewalls |Cross-selling


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 20
  حجم فایل: 927 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer