دانلود مقاله انگلیسی رایگان:مزایا/ ایرادات موسسات تهاتری قبل از Fed - 2018

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت مالی رایگان
 • The (dis)advantages of clearinghouses before the Fed The (dis)advantages of clearinghouses before the Fed

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The (dis)advantages of clearinghouses before the Fed


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مزایا/ ایرادات موسسات تهاتری قبل از Fed


  منبع:

  Journal of Financial Economics Volume 127, Issue 3, March 2018, Pages 435-458


  نویسنده:

  Matthew Jaremski


  چکیده انگلیسی:

  Operating in individual cities, US clearinghouses were the closest thing to a central bank before 1914, but they only assisted banks that chose to join the association. Using an annual bank-level database for seven states between 1880 and 1910, this paper shows that after the entry of a clearinghouse member banks were less likely and nonmember banks in the same city were more likely to close. The results are driven by the fact that the presence of clearinghouses led all banks to become more exposed to systemic liquidity risk, yet provided liquidity only to member banks during panics.
  keywords: Bank regulation |Financial panics |Regulatory arbitrage |Clearinghouses |Interbank networks |Bank failure |National Banking Era


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 24
  حجم فایل: 954 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer