دانلود مقاله انگلیسی رایگان:عدم موافقت درباره تورم و منحنی بهره - 2018

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت مالی رایگان
 • Disagreement about inflation and the yield curve Disagreement about inflation and the yield curve

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Disagreement about inflation and the yield curve


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  عدم موافقت درباره تورم و منحنی بهره


  منبع:

  Journal of Financial Economics Volume 127, Issue 3, March 2018, Pages 459-484


  نویسنده:

  Paul Ehling, Michael Gallmeyer, Christian Heyerdahl-Larsen, Philipp Illeditsch


  چکیده انگلیسی:

  We show that inflation disagreement, not just expected inflation, has an impact on nominal interest rates. In contrast to expected inflation, which mainly affects the wedge between real and nominal yields, inflation disagreement affects nominal yields predominantly through its impact on the real side of the economy. We show theoretically and empirically that inflation disagreement raises real and nominal yields and their volatilities. Inflation disagreement is positively related to consumers’ cross-sectional consumption growth volatility and trading in fixed income securities. Calibrating our model to disagreement, inflation, and yields reproduces the economically significant impact of inflation disagreement on yield curves.
  keywords: Inflation disagreement |Real and nominal yields |Yield volatilities |Cross-sectional consumption growth volatility |Speculative trade


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 26
  حجم فایل: 1150 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer