دانلود مقاله انگلیسی رایگان:مالیات و غرامت اجرایی: شواهدی از گزینه های بورس - 2018

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت مالی رایگان
 • Taxation and executive compensation: Evidence from stock options Taxation and executive compensation: Evidence from stock options

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Taxation and executive compensation: Evidence from stock options


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مالیات و غرامت اجرایی: شواهدی از گزینه های بورس


  منبع:

  Journal of Financial Economics Volume 127, Issue 2, February 2018, Pages 285-302


  نویسنده:

  Andrew Bird


  چکیده انگلیسی:

  Understanding the effects of taxes on executive compensation provides insight into the process determining this compensation and is a key input to top income tax rate policy. A 2010 tax reform in Canada, which greatly increased the effective tax rate on stock option compensation for a subset of firms, provides a natural experiment with which to address this issue. Difference-in-differences estimates suggest that this tax increase resulted in an immediate reduction in both stock option grants and the fraction of total compensation made up of stock options with limited, if any, substitution towards other components of compensation.
  keywords: Executive compensation |Taxation |Stock options


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 18
  حجم فایل: 514 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer