دانلود مقاله انگلیسی رایگان:عمومی سازی سرمایه گذاری های فرشته ای: شواهدی از کشورهای مختلف - 2018

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت مالی رایگان
 • The globalization of angel investments: Evidence across countries The globalization of angel investments: Evidence across countries

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The globalization of angel investments: Evidence across countries


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  عمومی سازی سرمایه گذاری های فرشته ای: شواهدی از کشورهای مختلف


  منبع:

  Journal of Financial Economics Volume 127, Issue 1, January 2018, Pages 1-20


  نویسنده:

  Josh Lerner, Antoinette Schoar, Stanislav Sokolinski, Karen Wilson


  چکیده انگلیسی:

  This paper examines the role of investments by angel groups across a heterogeneous set of 21 countries with varying entrepreneurship ecosystems. Exploiting quasi-random assignment of deals around the groups’ funding thresholds, we find a positive impact of funding on firm growth, performance, survival, and follow-on fundraising, which is independent of the level of venture activity and entrepreneur-friendliness in the country. However, the maturity of startups that apply for funding (and are ultimately funded) inversely correlates with the entrepreneurship-friendliness of the country. This may reflect self-censoring by early-stage firms that do not expect to receive funding in these environments.
  keywords: Contracts |Entrepreneurial finance |Venture capital


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 20
  حجم فایل: 540 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer