دانلود مقاله انگلیسی رایگان:شباهت کیفی و هم حرکتی قیمت سهام - 2018

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت مالی رایگان
 • Qualitative similarity and stock price comovement Qualitative similarity and stock price comovement

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Qualitative similarity and stock price comovement


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  شباهت کیفی و هم حرکتی قیمت سهام


  منبع:

  Journal of Banking & Finance Volume 91, June 2018, Pages 49-69


  نویسنده:

  Travis Box


  چکیده انگلیسی:

  I introduce a method for gauging the qualitative similarity of firm-specific information based on linguistic commonality in newswire text. I show that this new qualitative similarity measure predicts future cross-firm return correlation even after accounting for the pairs contemporaneous price comovement, common exposures to systematic risk, firm liquidity, price, index membership, text volume, headquarters location, product similarity, shared mutual fund or institutional ownership, common analyst following and newswire co-mentions. I also demonstrate that content produced solely by journalists cannot predict an economically meaningful portion of future comovement. Out-of-sample tests confirm that knowledge of qualitative similarity can also reduce portfolio risk.
  keywords: Information consumption |Information-driven comovement |Textual analysis |Correlation


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 21
  حجم فایل: 609 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer