دانلود مقاله انگلیسی رایگان:تاثیر سرریز اقدامات اجبار روی خطرپذیری بانک - 2018

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی بانکداری رایگان
 • The spillover effect of enforcement actions on bank risk-taking The spillover effect of enforcement actions on bank risk-taking

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The spillover effect of enforcement actions on bank risk-taking


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تاثیر سرریز اقدامات اجبار روی خطرپذیری بانک


  منبع:

  Journal of Banking & Finance Volume 91, June 2018, Pages 146-159


  نویسنده:

  Stefano Caiazza, Matteo Cotugno, Franco Fiordelisi, Valeria Stefanelli


  چکیده انگلیسی:

  Enforcement actions (sanctions) aim to penalize guilty companies and provide examples to other companies that bad behavior will be penalized. A handful of papers analyze the consequences of sanctions in banking for sanctioned companies, while no papers have investigated the spillover effects on non-sanctioned banks. Focusing on credit-related sanctions, we show the existence of a spillover effect: non-sanctioned banks behave similar to sanctioned banks, depending on their degree of similarity, offloading problematic loans and reducing their lending activity.
  keywords: Enforcement action |Banking |Credit |Spillover effect


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14
  حجم فایل: 411 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بانکداری
موضوعات
footer