دانلود مقاله انگلیسی رایگان:ایجاد سیالیت بانکی و رکودها - 2018

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت مالی رایگان
 • Bank liquidity creation and recessions Bank liquidity creation and recessions

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Bank liquidity creation and recessions


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ایجاد سیالیت بانکی و رکودها


  منبع:

  Journal of Banking & Finance Volume 90, May 2018, Pages 64-75


  نویسنده:

  Ujjal K. Chatterjee


  چکیده انگلیسی:

  We investigate the relationship between bank liquidity creation and recessions in the U.S. For the 1984–2010 sample, we find that (i) lower bank on-balance sheet liquidity creation signals recessions four quarters into the future; (ii) off-balance sheet liquidity creation is not a robust predictor of recessions at longer forecast horizons; (iii) off-balance sheet liquidity creation falls in tandem with on-balance sheet liquidity creation one quarter prior to recessions, and aggregate, on- and off-balance sheet bank liquidity creation continue to decline during and up to five quarters after recessions; and (iv) liquidity creation of larger banks contains more information about future recessions than that of smaller ones.
  keywords: Treasury yield curve |Bank liquidity creation |Recessions |Financial stability |Monetary Policy


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  حجم فایل: 532 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer