دانلود مقاله انگلیسی رایگان:تابع هدف بانکهای کنترل شده توسط دولت در یک بحران مالی - 2018

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی بانکداری رایگان
 • The objective function of government-controlled banks in a financial crisis The objective function of government-controlled banks in a financial crisis

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The objective function of government-controlled banks in a financial crisis


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تابع هدف بانکهای کنترل شده توسط دولت در یک بحران مالی


  منبع:

  Journal of Banking & Finance Volume 89, April 2018, Pages 78-93


  نویسنده:

  Yoshiaki Ogura


  چکیده انگلیسی:

  We present evidence that government-controlled banks (GCBs) significantly increased their lending to small and medium-sized enterprises (SMEs) whose main bank was a large bank in the 2008–09 financial crisis. Further analyses show that the weak relationship between large banks and SMEs is a major cause for this phenomenon. The mixed Cournot oligopoly model with relationship banking, where profit-maximizing private banks and a welfare-maximizing GCB coexist, shows that this finding is consistent with the welfare maximization by a GCB rather than its own profit maximization.
  keywords: Government-controlled banks |Mixed oligopoly |Relationship banking |Small business financing


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 16
  حجم فایل: 1181 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بانکداری
موضوعات
footer