دانلود مقاله انگلیسی رایگان:شوک های غیر نقدینگی بازار مالی و پویایی های اقتصاد کلان: شواهدی از انگلیس - 2018

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
دانلود مقاله انگلیسی مدیریت مالی رایگان
 • Financial market illiquidity shocks and macroeconomic dynamics: Evidence from the UK Financial market illiquidity shocks and macroeconomic dynamics: Evidence from the UK

  سال انتشار:

  2018


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Financial market illiquidity shocks and macroeconomic dynamics: Evidence from the UK


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  شوک های غیر نقدینگی بازار مالی و پویایی های اقتصاد کلان: شواهدی از انگلیس


  منبع:

  Journal of Banking & Finance Volume 89, April 2018, Pages 225-236


  نویسنده:

  Michael Ellington


  چکیده انگلیسی:

  We examine the link between financial market illiquidity and macroeconomic dynamics by fitting a Bayesian time-varying parameter VAR with stochastic volatility to UK data from 1988Q1 to 2016Q4. We capture liquidity conditions in the stock market using a battery of illiquidity proxies. This paper departs from previous studies examining macro-financial linkages by using theoretically grounded sign restrictions, and conducting structural inference in a non-linear framework. We document both statistically significant differences in the transmission of these shocks, and substantial increases in the economic importance of these shocks during the 2008 recession.
  keywords: Stock market illiquidity |Time-varying parameter VAR |Macro-financial linkages |Sign restrictions


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  حجم فایل: 1399 کیلوبایت

  قیمت: رایگان


  توضیحات اضافی: نظر
آرشیو کامل مقالات

اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer